tv3.lv

”Darām to, ko klusi čukst sirds. Jā, tā balss, kura saka – gribu vai ne!” Ieva Florence‑Vīksne prāto par dzīvi

Gada izskaņā skaistā aktrise Ieva Florence-Vīksne publiskojusi pārdomas par dzīvi un galvenajām vērtībām. Aktrise aicina klausīt sirdij un darīt to, ko sirds liek!

2019. gada 31. decembrī 13:00

Ieva Florence sociālajā tīklā ”Instagram” raksta, ka 2019. gadā daudz pieminējusi un runājusi par izmaiņām un laiku, telpu un piederību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieva Florence-Vīksne publisko romantisku foto un dalās pārdomas par vīriņu

View this post on Instagram

Šajā gadā ļoti daudz pieminēju un runāju par izmaiņām un laiku, telpu un piederību. Prātoju par veselīgu augsni mērķiem jeb procesa nozīmi it visā, jo no tā sastāv mūsu dzīve. Dzīve – mūsu darbs un mājas, mūsu sociālā vide un robežas, kuras paši sev uzliekam vai noņemam. Dzīve – mūsu izaugsme un mēs paši, mīlestība un mūsu sapņi. Dzīve – nerimstošs, kustīgs process. – Vai mēs tās vergi vai noteicēji? Dzīvi veidojam paši. Sākotnēji mūsu mamma, tētis, un tuvākie, tad jau mēs paši. Un Laimīgu darīt varam sevi, ja darām. Ne jau darīt, darīšanas pēc… Bet darām to, ko klusi čukst sirds. Jā, tā balss, kura saka: “Gribu vai nē,” tā, kura turas pretī vai ved tur, kur jāgūst pieredze nākamam solim. Mēs- šīs Pasaules bērni esam visi- un katrs solis ir ar pieredzi. Ar pieredzi sperts vai pieredzē kāpts. Pieredze ir mūsu pamatu pamats tilta celšanai- pārmaiņām – un solis mūs ved no viena posma uz citu. Un ejot ceļu uz kādu savu mērķi mums ir vajadzīgi domubiedri. Cilvēki, kuri tā pat kā es mīl labo un tic, ka ārpus jau esošā ir tas, ko vēl varam atklāt un tas, ko varam radīt! 2019.gads . Photo by Dagmāra Legante @dadalove @legante.art

A post shared by Ieva Florence – Vīksne (@ieva_florence) on

Foto: aktrise Ieva Florence-Vīksne kaila dodas peldēties

Aktrise prātojusi par veselīgu augsni mērķiem jeb procesa nozīmi it visā, jo no tā sastāv mūsu dzīve.

”Dzīve – mūsu darbs un mājas, mūsu sociālā vide un robežas, kuras paši sev uzliekam vai noņemam. Dzīve – mūsu izaugsme un mēs paši, mīlestība un mūsu sapņi. Dzīve – nerimstošs, kustīgs process,” raksta Ieva.

Slavenība aizdomājas, vai esam dzīves vergi vai noteicēji? Dzīvi veidojam paši. Aktrise domā, ka sākotnēji to dara mūsu mamma, tētis, un tuvākie, tad jau mēs paši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Ieva ir droša, ka laimīgu sevi padarīt varam, ja darām, bet nevajag darīt, darīšanas pēc!

Foto: Ieva Florence-Vīksne kopā ar vīru devusies medusmēnesī

”Darām to, ko klusi čukst sirds. Jā, tā balss, kura saka – gribu vai ne! Tā, kura turas pretī vai ved tur, kur jāgūst pieredze nākamajam solim. Mēs – šīs pasaules bērni – un katrs solis ir ar pieredzi. Ar pieredzi sperts vai pieredzē kāpts,” aizdomājas Ieva.

Pieredzi aktrise uzskata pat pamatu tilta celšanai, pārmaiņām, solim, kas mūs ved no viena posma uz otru.

”Ejot uz kādu savu mērķi, mums ir vajadzīgi domubiedri. Cilvēki, kuri tāpat kā mēs mīl labo un tic, ka ārpus jau esošā ir tas, ko vēl varam atklāt un tas, ko varam radīt,” nobeidz Ieva.

Oskars Vīksne jaunajai sieviņai Ievai Florencei velta mīļus vārdus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm