tv3.lv

Foto: skaistais aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis iepazīst noslēpumaino Latgali

Šajā nedēļas nogalē Dailes teātra aktieri Ērika Eglija un Gints Grāvelis devušies romantiskā izbraukumā pa Latgales ārēm. Pāris dievina dabu, būšanu pie dabas krūts. Tāpēc Latvijas iepazīšana ir tieši tāda atpūta, kāda vislabāk raksturo un piestāv mīlniekiem.

2018. gada 15. jūlijā 14:30

Aktieri teju vienmēr brīvdienas pavada pie dabas krūts, makšķerējot, kūpinot zivis, baudot klusumu, mieru un uzņemot dabas enerģiju. Ja citi dodas brīvdienās uz ārzemju kūrortiem, tad Ērika un Gints lieliski prot atpūsties tepat Latvijā. Viss, kas ir vajadzīgs, ir automašīna ar “iKamper” uz jumta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļojuma laikā pāris devās izbraukumā ar laivu un makšķerēja zivju audzētavas “Nagļi” teritorijā, kur vēlāk arī baudīja kūpinātas zivtiņas un kvasu. Lieliska diena pie dabas krūts, iespēja nodoties vienam no hobijiem, kas gan var būt labāks par to? Ak jā, noķertas ekoloģiski tīras zivis!

Netālu no zivju audzētavas atrodas Ludzas pilsdrupas, kuras apskatīja mīlnieki un uzņēma dažas fotogrāfijas, kā nekā, kas tas būtu par atpūtas braucienu, ja netiktu apskatīti valsts nozīmes kultūras eksponāti.

Kurš gan nezina Latgales slavenos māla podus, daudzviet atrodas amatnieku darbnīcas, kur tiek gatavoti māla priekšmeti un arī tūristiem ir iespēja apsēsties pie virpas un sajust maigos mālus uz savām rokām. Šādu iespēja nelaida garām arī Gints.

Ceļā uz Aglonu aktieri paviesojās Pasienē, kur apskatīja Svētā Dominika Romas katoļu baznīcu, tā ir viena no skaistākajām sakrālajām un izcilākajām poļu jeb Austrumeiropas baroka stila celtnēm Latgalē.

Bez aktieru ievērības nepalika Mākoņkalns, kas paver elpu aizraujošus dabas skatus, kā arī Kristus Karaļa kalns, kas priecē viesus ar dažādām kristīga rakstura skulptūrām, kuras atzinīgi novērtēja slavenības, fotografējoties uz skulptūru fona. Pēc skulptūru apbrīnošanas sekoja Aglonas Bazilikas apskate, ko dēvē par vienu no svētākajām Latvijas vietām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neizpalika arī bez Kokneses pilsdrupu un zvana torņa izpētes, kam sekoja došanās pie ezera, ugunskura kuršana un pelnīta atpūta pēc tik daudziem iespaidiem piesātinātas dienas.

Seko aktieru piemēram un izbraukā krustu šķērsu dzimto zemi un tikai tad iekaro citzemju plašās āres!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm