tv3.lv

Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs atklāj jaunumus par Anastasijas Zavarotņukas veselības stāvokli

Pirms nepilna mēneša populārā seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka pameta prestižu rehabilitācijas iestādi. Aktrises draugs, mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs presei atklājis jaunu informāciju par slavenības veselības stāvokli.

2020. gada 31. janvārī 15:35

Mūzikas kritiķis Krievijas presei atklājis, ka pats Nastju nav redzējis, bet dzirdējis, ka viņa joprojām atrodas ļoti sliktā stāvoklī. Aktrise ir pie samaņas, nekustīgi guļ – situācija ir smaga, tomēr stabila.

Seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne izrakstīta no rehabilitācijas iestādes

Sergejs priecājas, ka pagaidām aktrise ir dzīva, jo kamēr viņa elpo ir cerība uz izveseļošanos.

Slavenības draugs komentējis arī Anastasijas fanu nesaprašanu, par informācijas trūkumu saistībā ar viņas veselības stāvokli.

Kā nekā daudzi uzskata, ka aktrise patiesībā nav slima, tikpat daudzi tic ikvienam dzeltenās preses uzrakstītajam vārdam.

Sergejs atbalsta ģimenes izvēli neizpaust ārstēšanās sīkumus un neinformēt plašāku sabiedrību par Anastasijas veselības stāvoklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anastasijas Zavarotņukas ģimene sniedz oficiālu paziņojumu par aktrises veselības stāvokli

Mūzikas eksperts uzskata, ka ir tik ļoti privātas lietas, kurām jāpaliek tikai paša cilvēka un viņa tuvāko lokā.

“Cilvēki zina, ka viņai ir slikti, kāpēc to visu vēl “apbērt ar mēsliem”? Tas, ka par slimību runās vēl vairāk neliks Anastasijai justies labāk,”presei komentē Sergejs.

Mūzikas eksperts priecājas, ka aktrises stāvoklis ir stabils, slimība atrodas stagnācijas stadijā, ja salīdzina ar to, kā viņa jutusies septembrī, kad ikviens uzzināja par galvas audzēju.

Sergejs piebilst, ka seriāla zvaigznes stāvoklis bijis tik slikts, ka daudzi preses izdevumi jau septembrī sagatavojuši nekrologus.

2019. gada rudenī kļuva zināms, ka aktrise sirgst ar onkoloģiska rakstura slimību, pirms trīs mēnešiem šo faktu apstiprināja arī Anastasijas ģimene.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm