tv3.lv

Nesaskaņas aktieru‑jauno vecāku aprindās: Iklāvu samulsina Danevičas “mētāšanās ar rupjībām”

Savdabīgs konflikts izvērties starp diviem pašmāju skatuves māksliniekiem, kuri šopavasar kļuva par vecākiem, – Dailes teātra aktrisi Dārtu Daneviču, kura marta vidū pasaulē laida politiķa Artusa Kaimiņa dēlu Kaupo, un Valmieras teātra aktieri Paulu Iklāvu, kuram mīļotā sieviete ap šo laiku dāvāja dēlu, kuram jaunie vecāki devuši vārdu Matiass.

2021. gada 27. aprīlī 14:29

Rezonansi sociālajos tīklos izraisījusi Paula Iklāva, kurš sabiedrībā zināms arī kā Liktenīgais, pagājušās nedēļas izskaņā vietnē “Instagram” pārpublicētā privāta vēstule.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Saņēmu vēstuli instagramā no slavenas latviešu aktrises un “influenceres”. Komentārā ieraksti, kas ir tavi “lielie pauti” ģimenē,” faniem vēstījis Iklāvs, un bildītē atspoguļots ekrānuzņēmums no vēstules, ko aktierim nosūtījusi Dārta Daneviča. “Sveiciens Valmierai un pirmajiem pautiem mājās,” teikts aktrises vēstulē.

Danevičas vēsts pārsteigusi ne tikai Iklāvu, kurš pēcāk ar aktrisi centies sazināties, bet arī daudzus viņa sekotājus – īsā laikā viņš saņēmis ap 100 ziņu no atbalstītājiem, kuri arī vēlas zināt ko vairāk par Dārtas motīviem.

“Cienījamā skatuves māksliniece man “Instagram” atsūta šādu vēstuli, un es gribētu saprast, kādēļ viņa man šādi raksta. Vai tas nav dīvaini, ka viņa, kura sevi pozicionē tik šausmīgi ēterisku, pēkšņi mētājas ar šādām rupjībām?” sarunā ar Skaties.lv pauž Iklāvs un piebilst, ka tas nudien nav bijis glīti.

Aktrises vēstule, kas, kā izrādās, saņemta pirms kāda laiciņa, taču publiskota vien tagad, viņu ļoti izbrīnījusi, taču tam ir arī gaišā puse: “Īstenībā es jūtos priecīgs par to, ka tik slaveni cilvēki man raksta.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Simtprocentīgi apgalvot viņš neņemas, bet neizslēdz iespēju, ka Dārtu šādai rīcībai pamudinājuši Paula izteikumi kādā nesenā intervijā presei saistībā ar viņa dēla nākšanu pasaulē.

“Mums nesen piedzima bērns, un man “Privātā Dzīve” jautāja, kā man šo faktu izdevās noslēpt. Es viņiem atbildēju, ka neko īsti neesmu slēpis, es nevienam to neteicu. Tik vienkārši,” Skaties.lv saka Pauls.

Viņš turpina, ka intervijā bija pieminējis slavenu aktrisi un “influenceri”, kuras vārdu un uzvārdu gan neprecizēja. “Cilvēks no sākuma saka: lūdzu, cieniet manu privātumu, bet pēc tam es žurnālā lasu: mēs Ziemassvētku vakarā sēdējām un izdomājām tekstiņu, kā to visiem pavēstīt.

Plašāk par to, kā Daneviča izziņoja ģimenes pieaugumu, lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Manuprāt, tā ir dubultā morāle – no sākuma kliegt, lai ciena privātumu, bet pēc tam to pašai stāstīt apkārt.

Ja viņa domāja, ka intervijā runa bija par viņu, tad man žēl, jo visa pasaule par viņu nedomā,” klāsta Valmieras teātra aktieris.

Viņš uzsver, ka nav “soģis, tēvs, brālis vai Dievs, kurš citus grib pārmācīt”. “Ja šis piemērs kādam nepatīk, tad sorry, bet, ja kāds domā kā es, tad forši, un es domāju, ka daudzi šajā jautājumā pievienojas man,” spriež Pauls.

“Manuprāt, Danevičas jaunkundzei ir jāpadomā, ar kādām uzrunām viņa bārstās apkārt, jo mēs visi saprotam, ka, ja uzmanības trūkst, to vajag kaut kā pievērst,” spriež aktieris.

Kamēr Pauls diskusiju gatavs turpināt publiski, Dārta izvēlējusies taktiku tajā neiesaistīsies. “Es domāju, ka tādēļ, ka, tiklīdz viņa iesaistīties, arī citi komentētāji pievienosies. Es viņas vietā arī neiesaistītos,” saka Valmieras teātra aktieris. Arī Skaties.lv Dārta savu komentāru nesniedza.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču par visu vairāk Paulu izbrīnījis vārdu kopums, kādā aktrise izvēlējusies paust savu sakāmo: “Ir jautājums par leksiku. Ja kaut kas nepatika, varēja man uzrakstīt normālā tekstā: klausiet, Paul, klausies, Liktenīgais, tu pateici nepareizi, jo es jūtos tā un tā. Okei, keiss slēgts.

Bet šajā gadījumā uzruna par pautiem meitenei no Jēkabpils nepiestāv. Liktenīgais tomēr ir no metropoles, un tur lietas kārtojas citādāk.”

Pauls piebilst: “Cilvēkiem ir dažādi viedokļi, bet morāle ir tāda: nevajag ar vienu dibenu sēdēt uz diviem krēsliem.”

Kā prāto Iklāvs, ļoti iespējams, Dārta nav vēlējusies, lai viņas grūtniecība tiktu plaši apspriesta, un viņu lieliski saprot: “Tas ir svēts laiks,” un piebilst, “bet visvairāk runā par tiem, kuri negrib, lai par viņiem runā.”

“Kā mēs visi zinām, viņai patīk būt dzēlīgai. Ja gribas uzspēlēt šādu spēli, esmu gatavs.

Liktenīgais ir runājis un, ja viņa vēlas iesaistīties diskusijā un kaut ko komentēt, tad lai to dara publiski un lai beidz man sūtīt dīvainas vēstules!” to, ka gatavs spēlēt atklātām kārtīm, saka Pauls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā vēsta sena latviešu paruna, nav ļaunuma bez labuma, un arī šis neparastais konflikts nav palicis bez patīkamām sekām.

“Iespējams, būs arī dziesma “Lielākie pauti ģimenē”. Jau ir sacerētas dažas rindas, tiek meklēti akordi. Domāsim, kā to attīstīt.

Tas būs kas nebijis Latvijas teātra scēnā – motivējoša repa dziesma. Paldies viņai par to!” to, ka konflikts pašu iedvesmojis radošām izpausmēm, atklāj Liktenīgais.

“Lai Dārtai veicas un lai viss ir kārtībā! Un, protams, apsveicu ar ģimenes pieaugumu! Es uz to visu raugos pozitīvi. Latviešiem ir jāvairojas. Un es gribu teikt, ka Kaupo ir ļoti skaists vārds,” tā Iklāvs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm