"Producenti pamanīja, ka es ļoti labi atveidoju “zeku”." "Lauku sētas" Aigars kļuvis par aktieri

“Lauku sētas” sestās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs arī gadu pēc šova filmēšanas tālu no zilajiem ekrāniem nav ticis. Seriālu fani pamanījuši Aigaru divos šobrīd aktuālos seriālos – TV3 “Nemīlētajos” un Go3 “Tunelī”. Turklāt abos Aigars atveido visai kriminālus tipiņus.

2020. gada 23. decembrī 11:20

Kā Skaties.lv atklāj Aigars, viņa aktiera karjera sākusies, piedaloties ainiņā seriālā “Nemīlētie” un iepazīstoties ar seriāla režisoru, lietuvieti Raimundu Baņoni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirmā aina, kurā nofilmējos, bija, kad aktrisei, kura seriālā atveido ielasmeitu, uzbrūk divi bandīti. Es atveidoju vienu no tiem bandītiem.

Acīmredzot, mans tēlojums, raujot aktrisei ārā no rokām somiņu, izdevās tik iespaidīgs, ka filmēšanas grupai nācās apstādināt cilvēku, kas brauca garām ar velosipēdu un metās aktrisei palīgā, jo domāja, ka uzbrukums notiek reāli,” smejoties atceras Aigars.

Nākamā viņa aina bijusi cietumā, kad Aigars atveidojis vienu no ieslodzītajiem. Un tas nav viss – viņš “Nemīlētajos” parādīsies atkal, un loma būs jau atbildīgāka. “Drīz seriālā jau parādīšos lomā, kurā būs arī teksts,” atklāj Aigars.

Bet “Nemīlētie” ir tikai pirmais seriāls, kurā “Lauku sētas” sestās sezonas uzvarētājs redzams.

“Laikam producenti pamanīja, ka es ļoti labi atveidoju “zeku” un uzaicināja uz nākamo projektu,” smejas Aigars.

Un šis nākamais projekts ir Go3 oriģinālseriāls “Tunelis”, kurš stāsta par cietuma dzīvi. Aigars tajā atveido vienu no Jurija Djakonova atveidotā tēla ieslodzīto grupējuma dalībniekiem un būs redzams seriālā regulāri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv atklāj Aigars, filmēšanos viņš uzskata par savu hobiju, taču jau pieiet tam ļoti profesionāli. Lai uzlabotu savas aktiermākslas spējas un skatītājiem varētu piedāvāt labāko sniegumu, viņš iestājies Dramaturgu teātrī.

Starp citu, seriālā “Tunelis” viņš ir ne tikai aktieris.

“Savulaik esmu strādājis Brasas cietumā, tāpēc ļoti labi zinu to vidi, ieslodzīto gājienus. Tāpēc “Tuneļa” veidotāji pieaicināja mani par konsultantu, kas palīdzētu seriālu izveidot maksimāli pietuvinātu tam, kas reāli notiek cietumā,” stāsta Aigars.

Ja viņam pašam šī vide jau zināma, Aigars zina stāstīt, ka cilvēkiem no malas, tostarp, aktieriem, kuriem ar cietumu dzīvē nav bijušas saistības, vajag laiku, lai pierastu pie tā visa.

Uzraksti uz sienām un karcera šausmas. Andris Bulis emocionālā intervijā par pieredzi, filmējoties Brasas cietumā

Aigars noskatījies pirmās, Go3 jau pieejamās “Tuneļa” sērijas un ir visai apmierināts ar rezultātu. Kā vērtē Aigars, “Tunelis” gan izdevies maksimāli pietuvināts cietuma realitātei, gan tā sižets ir ļoti aizraujošs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmanto brīvdienas, lai baudītu kvalitatīvu pašmāju saturu un vietējo aktieru sniegumu! Skaties Go3 seriālu “Tunelis” sev ērtā laikā un vietā TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm