tv3.lv

Vāc ziedojumus aktiera Rūdolfa Plēpja rehabilitācijai

Pazīstamais latviešu aktieris Rūdolfs Plēpis pērnā gada septembrī nosvinēja 70 gadu jubileju, taču lielās dienas priekšvakarā skatuves mākslinieks atklāja – viņš zaudējis acu gaismu. Nu Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) vietnē “Facebook” ievietojusi lūgumu palīdzēt aktierim, kuram nepieciešama ilga un dārga redzes rehabilitācija.

2021. gada 23. aprīlī 16:00

“Šobrīd tiek darīts viss iespējamais, veicot dažādas dārgas procedūras redzes rehabilitācijai, un tās plānots veikt ilgstoši, nezaudējot cerību redzi atjaunot,” teikts LTDS paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīļš video: Rūdolfs Plēpis ģimenes lokā nosvinējis 70. dzimšanas dienu

Kā aizvadītā gada septembrī žurnālam “Kas Jauns” atklāja aktieris, pirms trim mēnešiem viņš pārcēlies dzīvot pie meitas Viktorijas, jo zaudējis redzi.

“Kā tas bija? Pats neko nenojautu. Nekādas pazīmes par to neliecināja, ja nu vienīgi, ka man pirms tam pusgadu regulāri reiba galva. Pamodos kādā rītā, un man bija tumša bilde,” atklāja Plēpis.

Nākamajā dienā viņš devies pie ārsta, veikta operācija. “Vispār ir kaut kādi uzlabojumi, un arī ārsts priecājās, ka ir normalizējies acu spiediens, taču par pilnīgu redzes atgūšanu nerunā,” tā Plēpis, spriežot, ka problēma varētu būt iedzimta.

LTDS aicina veikt mērķziedojumu Rūdolfa Plēpja ārstniecības izdevumiem fondā “RAMPA A”, Reģ.Nr. 40008124224, konta Nr. LV65UNLA0050012432365.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm