tv3.lv

Aleksandrs Sokolovs atklāj četrpadsmit lielākās sieviešu kļūdas gultā

Erotisko bilžu lielmeistars Aleksandrs Sokolovs var lepoties ar brīviem uzskatiem seksa jomā un eksperimentiem. Aleksandrs nekautrējas runāt par seksu un radīt apkārtējiem vielu pārdomām. Šoreiz fotogrāfs video blogā runā par sieviešu lielākajām kļūdām gultā.

2019. gada 1. martā 17:56

1.Higiēnas jautājums. Aleksandrs dāmām liek aizdomāties par tīrību seksa laikā. Ja sieviete zina, ka tuvākajās stundās viņai būs sekss, tad būtiski ir nomazgāties, būt tīrai, lai visas vietiņas smaržotu. Nepatīkams aromāts var atbaidīt vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2. Pārāk skaļa, pārāk klusa! Fotogrāfs uzskata, ka sievietes nereti gultā ir pārāk skaļas vai pārāk klusas. Ir vīrieši, kuriem nepatīk, ka sieviete guļ un neizdveš ne skaņu, bet ir tādi, kuriem nepatīk pārāk skaļas sievietes.

“Esmu mēģinājis seksu trijatā ar divām sievietēm, tas ir liels psiholoģiskais darbs.” Aleksandrs Sokolovs dalās pieredzē

3.Statiska gulēšana. Sokolovs aicina dāmas gultā negulēt kā “baļķiem”, bet izrādīt vairāk iniciatīvas. Nedrīkst domāt, ka vīrietis pats visu izdarīs, tā nedrīkst, pašai arī ir kas jādara.

“Nevienam nepatiks dzīvs līķis, kurš tikai guļ un skatās uz augšu. Te nelīdzēs pat neaprakstāms skaistums,” video blogā runā Aleksandrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

4.Asi zobi un orālais sekss. Vīrietim tas būs nepatīkami, bet viņš neko par to neteiks, bet par baudu nevarēs būt ne runas.

“Ja ar partneri ir pirmais vai otrais orālais sekss nedrīkst to darīt pārāk enerģiski un spēcīgi, tas vīrietim liks aizdomāties, kāpēc viss ir tik profesionāli un radīs aizdomas par ļoti daudz partneriem, kuri bijuši pirms viņa,” tā Sokolovs.

5.Sieviete tēlo un imitē orgasmu. Bilžu lielmeistars zina, ka ir daudzi vīrieši, kuri neprot sievietei likt sasniegt orgasmu, bet tēlojot, melojot, būs jātēlo vienmēr, un attiecības būs nepatiesas. Tāpat šādās attiecībās sieviete nekad neiegūs labsajūtu gultas priekos.

Aleksandrs Sokolovs: vairums vegānu cieš no uzmanības deficīta

6.Fiziska sāpināšana. Daudzām dāmām patīk fiziski sāpināt partnerus. Ir sievietes, kuras uzskata, ka vīrietim patīk, ja viņam saspiež sēkliniekus, bet tā nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

7.”Košana krūšu galos. Nezinu, iespējams ir sievietes, kuras to vērtē pēc sevis, bet lielākajai daļai vīriešu, tas nepatīk,” atklāj Aleksandrs.

8.Muguras skrāpēšana. Video blogā fotogrāfs atklāj, ka šī nodarbe ir īpaši bīstama, ja cilvēki, kuri nodarbojas ar seksu nav pāris, bet vīrieti mājās gaida sieva. Pēc fotogrāfa domām, ieraugot saskrāpētu muguru, sievai uzreiz būs skaidrs, ka vīrs viņu krāpis.

9.Smaržu lietošana. Ja sieviete pirms seksa ir sasmaržojusies aromāts paliks arī uz vīrieša ādas, tas jau atkal nederot, ja kungs ir precējies.

10.”Kautrēšanās. Ja sieviete kautrējas, nevajag teikt neko sliktu par sevi, savu ķermeni. Jo sieviete būs pašpārliecinātāka, apmierināta ar savu vizuālo tēlu, jo mazāk vīrietis pamanīs nepilnības,” informē Aleksandrs.

Fotogrāfs domā, ka ir sievietes, kuras cenšas tēlot kautrīgas, jo vēlas saņemt komplimentus vai parādīt, ka ir pareizāka sieviete, kā patiesībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar “skvirtu” un gūt labsajūtu

11.Mēnesis bez seksa. Aleksandrs uzskata, ka dāmas, kuras “kacina” puišus un atsakās ar viņiem pārgulēt dara nepareizi. Ja pārāk ilgi tiek gaidīts, tad pēc seksa puisis var padomāt – tas ir viss? Šo es gaidīju mēnesi? Tas nenozīmē, ka ir jāpārguļ divas stundas pēc iepazīšanās.

12.”Frizūra un kosmētika. Ir reizes, kad čalis grib noskūpstīt savu dāmu, bet viņa griežas prom, lai tikai lūpu krāsa paliktu uz vietas. Līdzvērtīgi ir kad sieviete seksa laikā cenšas piekārtot matus, nevajag fokusēties uz sīkumiem,” aicina Aleksandrs.

13.Eksperimenti. Aleksandrs informē, ka vīriešiem nav patīkami, ja sievietes nepiekrīt viņu piedāvājumiem eksperimentēt seksā. Atteikumi nekādā veidā neliks vīrietim uztvert sievieti citādāk, vērtēt augstāk, tas vienkārši motivēs vēlamās lietas darīt ar mīļāko.

14.Mīļvārdiņi. Fotogrāfs aicina dāmas nedomāt mīļvārdiņus dzimumlocekļiem, tas skan dīvaini un nav seksīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu