tv3.lv

Aleksandrs Sokolovs un Vikija māca dāmas sasniegt orgasmu

Erotisko fotogrāfiju lielmeistars Aleksandrs Sokolovs turpina pārsteigt ar savu video blogu un sarunām par seksu. Šoreiz fotogrāfs pievērsies īpaši kutelīgai tēmai – sieviešu orgasmam.

2019. gada 17. maijā 17:55

Runājot par sievietēm tik kutelīgo tēmu, Aleksandrs piesaistīja papildspēkus, spilgto Vikiju, kura palīdzēja māksliniekam izteikties un papildināja viņa izteiktās domas, bet no sieviešu perspektīvas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs Sokolovs jau trīs gadus aizraujas ar kukaiņu proteīna iegūšanu. Iegādāts īpašs termoskapis

Sarunas sākumā Aleksandrs kopā ar viešņu nāca pie slēdziena, ka daudzām sievietēm ir grūti sasniegt orgasmu vai arī dāmas to vispār nesasniedz.

Fotogrāfs paziņo, ka septiņdesmit procenti sieviešu sajūt klitorālo orgasmu, divdesmit procenti vaginālo, bet tikai desmit procenti dāmu ir spējīgas izjust abu veidu baudu.

Pirmais, kas sievietei ir jāzina: viņa ir klitorāli vai vagināli jūtīga? Tikai to zinot var izkopt orgasma sajušanas veidu un gūt baudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandra un Vikijas ieteikumi dāmām orgasma sasniegšanā:

Daudz kas ir atkarīgs no pozas. Ir sievietes, kuras var sasniegt orgasmu tikai jātnieces pozā. Vikija uzskata, ka tas tāpēc, ka tādā veidā daiļā dzimuma būtnes kontrolē procesu un spēj iegrozīties tā, kā viņām ērtāk.

Saspiestas kājas. Tā ir anatomiska īpatnība, kā nekā orgasms ir muskuļu saraušanās. Sasprindzinoties mēs attālinām orgasma brīdi, bet kad tas pienāk, tad ir spēcīgāks, jo muskuļi jau no paša sākuma ir saspiesti.

Gara priekšspēle. Vikija domā, ka sievietei ir grūti koncentrēties uz baudu, ja čalis pienāk un visu ātri izdara. Darot visu lēnām, pakāpeniski palielinās iespēja, ka būs orgasms.

Video: Aleksandrs Sokolovs un daiļā Ieva apspriež orālā seksa priekus

Dzemdības. Aleksandrs izceļ punktu, ka sievietes pēc dzemdībām vieglāk gūst baudu, bet Vikija tam nepiekrīt. Ir sievietes, kurām mazinās jutība pēc bērna dzimšanas, viņas vienkārši par to nerunā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konstanta stimulācija. Seksa eksperti ir vienisprātis, ka veiksmīga poza, palīdz sievietei atslābināties, noskaņoties seksam un ātrāk sasniegt orgasmu. Viss slēpjas tempa palielināšanā.

Tikai divos gadījumos sieviete nespēj sasniegt orgasmu – kad vispār nekad to nav izjutusi vai, kad spēj sasniegt, bet tikai masturbējot, ne ar partneri.

Abas situācijas palīdz atrisināt jaunas mantiņas guļamistabā. Sieviete vairāk uzbudināsies, jo būs kas jauns un interesants gultas dzīvē.

Vikija iesaka dāmām iepriecināt sevi ar klitorālo stimulatoru, jeb “womenizer”. Gaisa plūsma palutina klitoru un rodas orgasms. Klitoram ir sajūta, ka to gaisā dancina, nav ne berze, ne vibrācija, kas varētu negatīvi ietekmēt intīmās zonas.

“Mazs loceklis ir fantastiska motivācija dzīvē.” Aleksandrs Sokolovs atklāj, vai izmēram ir nozīme!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bieži vien sieviete nespēj sasniegt orgasmu, jo viņas vīrietis nav pārāk zinošs, domā par personīgajām sajūtām. Ir divi varianti – var parunāt ar vīrieti un likt viņam mainīties, otrais variants ir atrast citu vīrieti.

Sievietei vīrietis ir jāizglīto, jāpamāca, kā viņai patīk, ja dāma nepārzina savu ķermeni, viņai neizdosies pateikt, ko viņa vēlas.

Vikija paziņo, ka ir dažādas mantiņas, kuras palīdz izzināt ķermeni un atrast savas erogēnās zonas.

Seksa eksperti iesaka dāmām masturbēt, jo ir zinātniski pierādīts, ka daiļā dzimuma būtnes, kuras jaunībā nav masturbējušas, grūtāk sasniedz orgasmu.

Vikija masturbāciju sauc par ķermeņa izzināšanu, ir jāgrib sevi baudīt, sev pieskarties. Dāma domā, ja sieviete sevī nav nekad ievadījusi pirkstiņu, tad viņa nevar zināt, kāda ir sajūta, ka viņā ir kas ievadīts.

Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar “skvirtu” un gūt labsajūtu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eksperti zina, ka vieglāk ir sasniegt klitorālo orgasmu, bet vairāk jāpūlas, lai sasniegtu vaginālo orgasmu, tas ir lēnāks un spēcīgāks.

Vikija to sauc par ķermeņa daļu īpatnību, klitora stimulācijai ir lielāka virsma, toties vaginālajam orgasmam nav aktīvā “punktiņa”, bet ir audi, tātad viss notiek lēnāk.

Aleksandrs un Vikija iesaka aizmirst par stresu, iepazīt savu ķermeni, atslābināties, nomainīt vidi, ne vienmēr seksam jānotiek tikai gultā, un viss izdosies!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu