tv3.lv

Anna Rozīte: Tie, kuri šobrīd ir bērni, kādreiz būs pieaugušie, kuri lems par mūsu pensijām

Televīzijas personība, ģimenes tiesību aktīviste Anna Rozīte audzina septiņus gadus vecu meitiņu Emīliju. Kopš meitas dzimšanas slavenība meklē ģimenēm un bērniem piemērotas atpūtas vietas, jo apzinās, ka vecākiem ar maziem bērniem nav vieta tikai lielveikalos un parkos.

2018. gada 20. oktobrī 13:34

Annai Rozītei brīvajā laikā patīk aktīva atpūta un kvalitatīvi pavadīts laiks. Tā tas bija gan pirms piedzima Emīlija, gan tagad, jau esot mammas lomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kļūstot par māmiņu, negrasījos atteikties no aktīva dzīvesveida un hobijiem. Tāpēc sāku meklēt vietas, kur varu sportot kopā ar bērnu, kafejnīcas, kurās būtu pārtinamie galdiņi, interesējos par pasākumiem, kuri būtu piemēroti ģimenēm ar bērniem,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Anna.

Anna Rozīte kopā ar meitu dodas pārgājienā Kaukāza kalnos

Anna uzskata, ka ģimenei draudzīgas vietas ir tādas, kurās ir pārtinamais galdiņš, pielāgotas labierīcības bērnu vajadzībām, iespēja iekļūt ar ratiņiem, rotaļu istaba, barošanas krēsliņi, māmiņu jeb barošanas istaba. Neiztikt bez īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

“Dodoties atpūsties ar Emīliju, man ir svarīga arī draudzīga attieksme. Tieši draudzīga attieksme no darbiniekiem bieži vien ir būtiskākā, lai es par vietu teiktu, ka tā ir draudzīga ģimenei,” stāsta Anna.

Anna domā, ka vieglāk ir būt vienkārši kafejnīcai, tas neprasa papildus līdzekļus, bet, domāt par to, lai mazie apmeklētāji un visvairāk jau viņu vecāki justos labāk un ērtāk šajā iestādē, prasa ieguldījumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apprecējusies televīzijas personība Anna Rozīte

Slavenība uzsver, ka ir atsevišķas sabiedrības grupas, kurām ir nepieciešama papildus apstākļi, lai viņi varētu justies labi, gaidīti, lai galu galā vispār varētu uzturēties kādā iestādē. Tas nav nekas pašsaprotams.

“Manuprāt, ir svarīgi atcerēties: jo laimīgāki un labāk jūtas vecāki, jo labāk jūtas bērni. Un tie, kuri šobrīd ir bērni, kādreiz būs pieaugušie, kuri lems par mūsu pensijām un pasauli, kurā mēs dzīvojam,” tā Anna.

Slavenā māmiņa uzskata, ka sabiedrība mainās, ja pirms pieciem gadiem pārtinamais galdiņš publiskā iestādē bija liels brīnums, tad tagad tas kļūstot par normu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ norisinājās organizācijas “Babyroom.lv” rīkots pasākums, kurā vecāki varēja balsot par sev iemīļotām izklaides vietām, un organizācija septiņām atpūtas vietām, kuras uzvarēja balsojumā, uzdāvināja pārtinamos galdiņus.

“Neuzskatu, ka jauno vecāku vieta ir tikai parki un lielveikali. Vecākiem un bērniem ir tiesības baudīt komfortablu atpūtu arī ēdināšanas iestādēs, muzejos, sporta klubos, kafejnīcās, ģimenēm draudzīgos pasākumos un citur,” aizdomājas Anna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm