tv3.lv

Anna Rozīte uztraucas, ka, paliekot mājās, sliktāk ēdam un mazāk kustamies

Televīzijas personība, pasākamu vadītāja Anna Rozīte sākusi uztraukties par to, ka, paliekot mājās, mazāk kustamies un sliktāk ēdam. Anna atgādina, cik būtiskas ir fiziskās aktivitātes un veselīgs ēdiens.

2020. gada 20. martā 15:00

Anna apzinās, ka beidzot ir laiks noskatīties foršus raidījumus un filmas. Tāpat radusies iespēja izlasīt sen nopirktas grāmatas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārtiku atnes kurjers un lielas vajadzības kustēties nav.

Ģimenisks foto: Anna Rozīte iepozē kopā ar meitu, vīru un vīra dēliem

View this post on Instagram

Ziniet, kas mani visvairāk uztrauc šajā laikā? Tas, ka paliekot mājās, mēs mazāk kustēsimies un sliktāk ēdīsim. Jo beidzot ir laiks noskatīties dažādus foršus raidījumus, filmas, iespējams izlasīt sen nopirktas grāmatas, pārtiku atnes kurjers un lielas vajadzības kustēties īsti nav. Tāpēc pēc mēneša mājās mums visticamāk būs vēl papildus problēmas, ar ko tikt galā. Bet tas ir maināms un 100% mūsu rokās! ?Uzturs. Pavadot vairāk laika pie ekrāniem/grāmatām pieaug arī lielāka iespēja, ka vairāk uzturā lietosim dažādus “ātros ogļhidrātus” (saldumi, saldināti dzērieni), uzkodas, kas satur daudz sāli un transtauksābes (čipši, desiņas, citi fast food un rūpnieciski pārstrādāti ēdieni), neiesaku arī alkoholiskus dzērienus. Domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka šajā laikā uminitātei ir svarīga loma, augstāk minētie produkti imūnsistēmai nāk tikai par ļaunu. Ja tas notiek reizi mēnesī, nekāda lielā skāde nebūs, bet ja tas ir katru dienu mēneša garumā, tad 100% būs! Aicinu no sirds piedomāt pie tā, ko lietojam uzturā karantīnas/pašizolācijas laikā. Ņemot vērā, ka šobrīd sanāk vairāk gatavot mājās, aicinu izmantot šo iespēju un izmēģināt jaunas-veselīgas receptes, kurām parasti ikdienas skrējienā nepietiek laika. Pilns internets ar tādām! Par uzturu vairāk bilžu karuselī. ??‍♀️Kustības! Fiziskām aktivitātēm arī ir saistība ar mūsu imunitāti. Bet mazkustīgs dzīvesveids kopumā ir ļoti bīstams mūsu veselībai! Tas ietekmē sirds un asinsvadu saslimšanu risku, protams, var veicināt lieko svaru, slikti ietekmē kaulu veselību, arī emocionālo stāvokli, kas var novest pie liekiem strīdiem ar ģimenes locekļiem. Šajā posmā ļoti daudzi sporta klubi/treneri piedāvā online nodarbības! @martascreativefitness, @zandazr, @gromova.natalja, @paolafreeman Ja zināt vēl kādu, noteikti pieminiet komentāros! Protams, dejošana un mājas kārtošana arī labvēlīgi ietekmē mūsu veselību/pašsajūtu! ??‍♀️P.s. Vēl bez uztura un fiziskām aktivitātēm ir ļoti svarīga arī mentālā veselība! Īpaši, ja sanāk visai ģimenei ilgstoši pavadīt laiku četrās sienās! Sāku domāt vai tik man nevajadzētu sākt online meditācijas katru rītu? Vai Jūs gribētu? Vai varbūt ir jau kāds/-a, kas to lieliski dara?

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Anna Rozīte atklāj savus rīta rituālus, kurus ievērojot, izpaliek strīdi ar mīļajiem

Sabiedrībā zināmā persona uzskata, ka tas viss veicinās to, ka pēc mēneša mājās mums būs vēl papildu problēmas, ar ko tikt galā. Viss ir mūsu pašu rokās!

“Pavadot vairāk laika pie ekrāniem, grāmatām pieaug arī iespēja, ka vairāk uzturā lietosim dažādus “ātros ogļhidrātus” – saldumus, saldinātus dzērienus un uzkodas – čipsus, desiņas, neiesaku arī alkoholiskus dzērienus,” tā Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anna uzsver, ka nevienam nav noslēpums, ka šajā laikā imunitātei ir svarīga loma, bet viņas nosauktie produkti imunitātei nāk par ļaunu.

Ja kāds našķis tiek lietots reizi mēnesī, lielas skādes nebūs, bet, ja katru dienu, tas ir jau cits stāsts!

Iedvesmojošā Anna Rozīte pamāca, kā gūt panākumus

“Aicinu no sirds piedomāt pie tā, ko lietojam uzturā karantīnas vai pašizolācijas laikā. Ņemot vērā, ka šobrīd sanāk vairāk gatavot mājās, aicinu izmantot šo iespēju un izmēģināt jaunas, veselīgas receptes, kurām parasti ikdienas skrējienā nepietiek laika,” mudina Anna.

Fiziskām aktivitātēm arī ir saistība ar mūsu imunitāti. Mazkustīgs dzīvesveids kopumā ir ļoti bīstams mūsu veselībai!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas ietekmē sirds un asinsvadu saslimšanu risku, protams, var veicināt lieko svaru, slikti ietekmē kaulu veselību, arī emocionālo stāvokli, kas var novest pie liekiem strīdiem ar ģimenes locekļiem,” atgādina Anna.

Sportiskas aktivitātes mājas apstākļos, kā arī dejošana, mājas kārtošana labvēlīgi ietekmē veselību un pašsajūtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm