Ballīšu zvērs un NBA leģenda – skandalozais Deniss Rodmens

Deniss Rodmens savas karjeras laikā aizvadīja 911 spēles NBA ietvaros. Viņa dzīve patiešām ir bijusi piepildīta dažādiem pavērsieniem, kuru iniciators bieži vien ir bijis viņš pats. Kolorītā basketbola slavenība, kurš tikko nosvinējis savu 62. dzimšanas dienu, arvien ir labā formā un turpina pārsteigt pasauli.

5. jūnijā 16:36

Karstas ballītes un ilgas atlabšanas

Deniss Rodmens izcīnījis piecus čempiona titulus NBA, divas reizes tika atzīts par sezonas labāko aizsardzības spēlētāju, kā arī tik pat reizes ņēma dalību NBA Zvaigžņu spēlē. Lielāko daļu no savas karjeras viņš pavadīja Detroitas “Pistons” rindās, taču paguva uzspēlēt arī Čikāgas “Bulls” kopā ar Maiklu Džordanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Deniss Rodmens un horvātu basketbolists Toni Kukočs kādu brīdi kopā spēlēja Čikāgas “Bulls” rindās. Kukočs reiz atzinies, ka tikai vienu reizi devies atpūsties kopā ar Rodmenu. Ballīte ar Rodmenu esot bijusi tik vētraina, ka Kukočam bija nepieciešamas pāris dienas, lai no tām atkoptos.

“Reiz devāmies uz bāru četratā, bet Deniss visiem uzsauca un mēs varējām dabūt ēdienu un dzērienus bez maksas. Pirmā lieta, ko viņš pasūtīja, bija 40 šoti ar šņabi un 10 alus kausi. Jautāju, vai mums pievienosies vēl kāds, bet Rodmens atbildēja, ka viņam ir svarīgi, lai bārs visu laiku būtu atvērts,” to vakaru atcerējās Kukočs.

20200427_zaf_m67_006.jpg
FOTO: Nuccio Dinuzzo, ZUMAPRESS.com

Rodmena izklaidīgais dzīvesveids, protams, ir viena no viņa personības šķautnēm, kas vienmēr pavadījusi arī profesionālo karjeras dzīvi. Rodmena mājas ballīšu biežie viesi bijuši policisti, kuri nereti saņēmuši izsaukumus par trokšņošanu un skaļu mūziku.

Reiz basketbolists pieprasīja sev vienu brīvu dienu no “Bulls” treniņiem. Viņam tāda tika dota, tomēr tā pārvērtās par pāris brīvdienām Lasvegasā, no kurām Rodmenu izraut nācās tā brīža komandas līderim – Maiklam Džordanam.

Starp citu, Denisa Rodmena beznosacījumu ballēšanās garu 2014. gadā izbaudīja arī Jūrmalas viesi un “Comedy Club” pasākuma apmeklētāji, ar kuriem Rodmens dejoja, dzēra spirtotus dzērienus un kopumā izklaidēja publiku ar visai neordināru uzvedību. Toreiz prese rakstīja, ka bijušais basketbolists uz sarkanā paklāja šņabi esot dzēris kā ūdeni un meitenes griezis dančos uz vella paraušanu. Ilgi gan tas nenotika, vien 40 minūtes, līdz Rodmens esot pametis ballīti un devies uz viesnīcu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Romāns ar Madonnu un nedienas ar bērniem

Deviņdesmito gadu sākumā Denisu Rodmenu un popdīvu Madonnu vienoja romāns. Tobrīd Rodmens spēlēja NBA klubā Sanantonio “Spurs”, kur viņam esot bijušas problēmas ievērot profesionālu sporta režīmu. Abu attiecību rezultātā Rodmens sāka aizrauties ar tetovējumiem, pīrsingiem un matu krāsošanu, kas vēlāk kļuva par viņa krāšņās identitātes sastāvdaļu.

Vēlāk Rodmens gan esot plātījies, ka Madonna viņam piedāvājusi 20 miljonus ASV dollāru, lai viņa varētu palikt stāvoklī no Rodmena. Kā zināms, abiem kopīgu atvašu nav, kas visdrīzāk nozīmē, ka Rodmens popdīvas dāsno piedāvājumu (ja tāds vispār izskanēja) atraidīja.

Starp citu, Deniss Rodmens ir vecākais no 28(!) brāļiem un māsām. Viņa tēvs jaunībā pameta ģimeni un uzsāka dzīvi Filipīnās. Rodmens gan apgalvoja, ka pavisam to ir 47, taču tā nav taisnība.

Philippines Rodman Meets Father
FOTO: AP

Savā autobiogrāfijā “Bad As I Want To Be” (šī grāmata vēlāk tapa par dokumentālo filmu ar tādu pašu nosaukumu) viņš rakstīja, ka tā arī nav saticis savu tēvu un uzskata viņu vienkārši par cilvēku, kas netīši viņu “iemetis šajā pasaulē” (abi satikās 2012. gadā). Lai iegūtu ievērību, Rodmens autobiogrāfijas prezentācijas laikā ieradās kāzu kleitā un paziņoja, ka apprecēs pats sevi.

Deviņu dienu īsa laulība

Vēl aizraujošāka par attiecībām ar popdīvu bija Rodmena laulība ar modeli un aktrisi Karmenu Elektru. Laulība tika noslēgta kādā 1998. gada naktī, kad abi plosījušies Lasvegasā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākotnēji abu attiecības tika plaši apspriestas pasaules medijos, taču īss bija to mūžs – pēc deviņām dienām pāris nolēma oficiāli šķirties. Skandalozais Deniss Rodmens vēlāk atzina, ka lēmums bija sasteigts un nepārdomāts:

FOTO: KOLĀŽA

“Mūsu laulības bija nekas vairāk kā dzēruma plosīšanās. Neko darīt – rums! Šis dzēriens vienlaikus ir mans draugs un mans ienaidnieks. Elektra ir smuka un viltīga meitene. Viņa visu izkārtoja tā, lai es viņu apprecētu. Paldies dievam, mani advokāti uztaisīja tīri labu laulību līgumu, tādēļ es šķiroties gandrīz neko nezaudēju…”

Reslinga karjera

Deniss Rodmens savā dzīvē aizrāvies nevien ar ballēšanos un meitenēm, bet arī reslingu. Viņš bija nevien lielisks materiāls, lai piesaistītu uzmanību arī reslingam kā sporta veidam, bet arī ievērojams cīkstonis, kas vairākus gadus kopš 1997. gada WCW  rindās demonstrēja spēku blakus tādiem cīkstoņiem kā Halkam Hoganam un Stingam.

Interesants sporta veids, kam pievērsties brīvbrīžos, bet atcerēsimies, ka Maiklam Džordanam reiz likās, ka viņš būs lielisks beisbola spēlētājs.

Rodmens ekrānos

1997. gadā Rodmens pievērsās arī kinoaktiera karjerai. Kopā ar Žanu Klodu van Dammi basketbolists filmējās bojevikā ar nosakumu “Dubultkomanda”. Filma gan neieguva pārāk pozitīvu ievērību – Rodmens saņēma trīs “Zelta avenes” balvas (ar tām apbalvo gada sliktākās filmas un to veidotājus).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī Rodmena debiju kino nebija pārāk ievērības cienīga, vēlāk viņš turpināja filmēties arī citās filmās, piemēram, 1999. gada filmā “Saimons Sezs”. Vēlāk gan metis mieru pārāk sarežģītām lomām un priekšroku devis tām, kur bijis jātēlo pašam sevi. Salīdzinoši nesen (2020. gadā) Rodmens nofilmējās arī reperu Tyga un ASAP Ferg mūzikas videoklipā, kur viņš arī nasacīti tēlojis sevi.

Deniss Rodmens piedalījies arī vairākos televīzijas raidījumos un realitātes šovos, kādu brīdi pat vadījis savu raidījumu kanālā “MTV”.

Skaties NBA spēles Go3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm