Balvu Gunārs sāk apšaubīt draiskās ārzemju līgaviņas patiesos nolūkus

15 komentāri
Balvu Gunārs sāk apšaubīt draiskās ārzemju līgaviņas patiesos nolūkus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Balvu Gunārs, kurš gada sākumā nosvinēja 60 (bet sirdī 21), gadu iesācis ar aktīvām līgavu medībām un jau nonācis izvēles priekšā. Pie saimnieka ciemos vēlas ierasties noslēpumaina ārzemju līgava, bet tajā pat laikā par sevi atgādinājusi daiļā Līga Eglīte. Kurai priekšroku dos Gunārs?

Kā Skaties.lv atklāj Gunārs – viņš šogad apņēmies atrast sievu, un šajā sfērā jau viss notiek spraigāk par spraigu. Internetā saimnieku uzrunājusi kāda ārzemju līgaviņa, kura gatava ierasties ciemos kaut tūlīt, lai ievākotos pie Gunāra un vakaros priecētu saimnieku ar savu hobiju – dejām ap striptīza stieni.

Taču tajā pat laikā – pēc klusuma brīža, kas skaidrojams ar rudens grūtsirdību, Gunāram atkal piezvanījusi Eglīte, kura pēc vasaras kaislībām šķita Gunāram zudusi. Abi vada laiku sirsnīgās sarunās un plāno tikšanos pavasarī.

Kā Skaties.lv atklāj Gunārs, abas daiļavas esot viena vecuma – ap 25, kas ir tieši Gunāra vēlmēm atbilstoši, jo saimnieks cer uz pēcnācējiem.

Protams, viņš apzinās, ka abas uzreiz ciemos uzņemt nevarēs un, izsverot visus par un pret, sāk sliekties par labu pašmāju zeltenei – Eglītei.

”Ārzemnieces plāni mani ir darījuši uzmanīgu. Viņa bija ieplānojusi, ka varēs pie manis ierasties un tad sēdēt karantīnā. Bet es taču neiešu sēdēt karantīnā kopā ar viņu!

Desmit dienas neiet ārā no mājām? Nē, paldies! Lai viņa pati savā valstī sēž karantīnā.

Tāpēc pagaidām esmu ”atšuvis” to striptīza dejotāju. Tā arī viņai pateicu – kamēr ir karantīna, vari nedomāt pie manis braukt. Vismaz līdz 6. aprīlim viņu te negaidu,” Skaties.lv atklāj Gunārs.

Pēdējā laika sarakstes ar noslēpumaino ārzemju dāmu darījušas Gunāru uzmanīgu. Sieviete šķiet aizdomīgi perfekta – uzdodas par zinātnieci ar vairākām augstākajām izglītībām, kura brīvajā laikā aizraujas ar profesionālu augstas klases striptīza mākslinieci. Arī izskatās sieviete aizdomīgi perfekti.

”Varbūt tās nemaz nav viņas bildes, ko viņa man sūta?” aizdomas, ka ārzemniece ir virtuālo krāpnieku iztēles auglis, sāk rasties Gunārā.

Tāpat viņš izvēlējies attiecībās ar šo daiļavu ieturēt distanci, lai nenobiedētu Eglīti. Eglīte nupat izteikusi savu viedokli par attiecībām ar Gunāru, un  tas ir visai atturīgs. 

Lai daiļā Eglīte nejustos apdraudēta, Gunārs vēlas publiski paziņot – viņa ir prioritāte!

”Ja man Eglīte uzrakstīs, ka nevēlas, lai sazinos ar ārzemnieci, ārzemniece var momentā aizmirst par mani! Par Eglīti man viss ir skaidrs – viņa ir sieviete, kura māk uzklausīt, ar viņu mums ir daudz kopīga.

Kas man zināms par ārzemnieci? Nekas! Pat nav īstas drošības, ka tā tiešām ir šīs sievietes bilde,” analizējot abas potenciālās līgavas, pie secinājuma nonācis saimnieks.

Savukārt, ja ārzemniece ir ”zelta meklētāja”, viņai nāksies vilties. Gunāram oficiāli nekas nepieder un ir piešķirts trūcīgā statuss. Vairāk lasi TE!

15 komentāri