tv3.lv

Basketbolists Timma pašķīries no sievas; Krievijas prese mēļo par viņa attiecībām ar Sedokovu

Latvijas prese jau labu laiku mēļo par basketbolista Jāņa Timmas un Krievijā atzītās dziedātājas, bijušās grupas ”VIA Gra” dalībnieces Annas Sedokovas attiecībām. Nu basketbolists paziņojis, ka pašķīries no sava dēliņa mātes, bet Krievijas prese sākusi pievērst pastiprinātu uzmanību mūzikas zvaigznes attiecībām ar latviešu basketbolistu.

2019. gada 6. septembrī 14:30

Pirmā par Annas un Jāņa šķietamo romānu uzrakstīja skandalozā blogere Ļena Miro. Ļena raksta, ka Annai Sedokovai ir jauns ”gultas partneris, pēc skaita, liekas, ka jau 127.”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Blogere turpināja, spriežot, ko no tā var mācīties Annas atvases, rakstot, ka audzināšana – tā ir kopēšana. Tas, kā mamma uzvedas ir tas, kādas meitas izaugs. Šādi skandalozā personība lika aizdomāties par dziedātājas morāles normām.

Citi Krievijas preses izdevumi informēja, ka Sedokova un precētais Timma atpūtušies Turcijas kūrortā un bijuši tik ļoti aizrāvušies viens ar otru, ka nav pat pamanījuši, ka viesi viņus fotografē.

Ne Anna, ne Jānis nav komentējuši savstarpējās attiecības.

5. septembrī ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību sportists paziņojis, ka jau pusgadu nedzīvo kopā ar sava mazā dēla Kristiana māti Sanu.

Pēc basketbolista vārdiem viņam nu galvenais dzīvē ir parūpēties par dēlu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Sedokovai ir atvases – četrpadsmit gadus vecā Alina, astoņus gadus vecā Monika, divus gadus vecais Gektors.

Monikas tēvs 2018.gadā tiesājās ar Annu par meitas aizbildniecību, bet bijušajiem mīlniekiem visu izdevās atrisināt pašu spēkiem.

Jānis ir deviņus gadus jaunāks par Annu.

Portāls Delfi.lv piefiksējis Jāņa sievas Sanas komentāru sociālajā tīklā ”Instagram”, kurā viņa saka, ka tikko no vīra ieraksta uzzinājusi, ka viņi jau pusgadu ir pašķīrušies! Sana to nav zinājusi, bet zina, ka pirms pusgada vīrs sācis viņu krāpt.

Tāpat sieviete rakstīja, ka viņas bankas kartes ir nobloķētas un viņa ir aicināta izvākties no ģimenes dzīvokļa vai arī parakstīt šķiršanās dokumentus. Drīz vien komentārs izzudis, bet portālam izdevies uztaisīt ”ekrānšāviņu”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm