tv3.lv

Celšanās vēlu no rīta, draudzenes, iepirkšanās, ceļošana, skaistumkopšana, jeb kā paiet Viktorijas Vaildas nesteidzīgā ikdiena

Par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci dēvētā modele Viktorija Vailda priecājas par dzīvi. Viņai katra diena ir kā brīvdiena, kuru skaistule bauda un velta sev. Modele atklāj, kā paiet viņas ikdiena.

2019. gada 5. martā 10:46

Viktorija stāsta, ka ir pūce un tāpēc ir pašsaprotami, ka viņai patīk no rītiem ilgāk pagulēt. Lai pamodinātu ķermeni, skaistule nedzer kafiju, bet labprāt bauda kapučino. Ja modelei jāizvēlas starp kafiju un tēju, viņa izvēlēsies ūdeni ar citronu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Galvenais no rīta ir atvērt logu un ielaist saules gaismu. Man patīk brīvība un ir tik patīkami, ka no rītiem nav jāceļas un jādodas uz darbu. Man katra diena ir kā brīvdiena,” nosaka Viktorija.

Viktorija zina, ka cilvēki lauž prātus par to, vai strādāt vai nestrādāt. Viņa ir mēģinājusi abus variantus, ir cēlusies no rītiem, samiegojusies, kad vēl ārā ir tumšs un pienākumu vadīta, devusies uz darbu.

Tagad viņa izvēlas celties vienpadsmitos, atver logu, ielaist iekšā saules gaismu un nodomāt, cik jauka diena. Kad citi jau ēd pusdienas, modele tikai brokasto, jo viņa izvēlas brīvību.

“Arī man mēdz būt ļoti aizņemtas dienas, kad ir ieplānotas fotosesijas vai filmēšanas. Ikdiena paiet, satiekoties ar draudzenēm, iepērkoties, apmeklējot skaistumkopšanas salonus un sportojot,” ikdienas gaitas atklāj Viktorija.

Video: lielo krūšu īpašniece Viktorija Vailda izrāda savas apetītlīgās formas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorijas ikdienas ēdienkarte sastāv no jūras produktiem, dārzeņiem, augļiem. Viņa vēlētos būt veģetāriete, bet diemžēl, neizdodas, jo garšo zivis un viņa nespēj atteikties no piena produktiem.

Pēdējā laikā skaistule cenšas pēc iespējas mazāk ēst gaļu, jo ir taču tik daudz garšīgu veģetāro ēdienu.

Pārsvarā Viktorija dodas ēst uz restorāniem, bet reizēm gatavo arī mājās, tas atkarīgs, vai ir brīvs laiks un noskaņojums. Ātro ēstuvju piedāvāto produkcija viņa ēd ļoti reti, bet tas tiek darīts, jo, kurš gan negrēko.

13 aizspriedumi par lielām krūtīm. Komentē Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda

“Alkoholu tikpat kā nelietoju. Nekad neesmu smēķējusi, pat neesmu mēģinājusi, nepatīk dūmi. Cilvēki speciāli dodas pie dabas, lai aizmuktu no pilsētas piesārņojuma un ieelpotu svaigu gaisu. Vispār brīnos, kā mūsdienu modernajā pasaulē vēl vispār kāds smēķē. Man nav nekādu atkarību,” atklāj Viktorija.

Par spīti tam, ka Viktorija ir pilsētas dāma, nav tā, ka visas dienas tiek pavadītas pilsētā, viņai ļoti patīk atpūsties arī pie dabas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modelei nesagādātu nekādas problēmas uz dienu atteikties no mobila telefona un baudīt visu apkārt notiekošo.

“Daru, ko gribu, ceļoju un baudu dzīvi, patīk visa veida māksla, mode un jaunākās tehnoloģijas,” neslēpj Viktorija.

Skaistulei pagaidām nav mājdzīvnieku, bet, ja viņai būtu jāizvēlas starp suni un kaķi, viņa izvēlētos kaķi, jo pati ir kā kaķene.

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija atklāj savus stingros morāles principus

“Daudz ceļoju. Viena no manām mīļākajām pilsētām Eiropā ir Budapešta. Iesaku aizbraukt pavasarī, tur ir ļoti silts, visur zied magnolijas un dekoratīvie ķirši, ceriņi. Tāpat man patīk arī Parīze un Milāna,” tā Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistulei ļoti patīk eksotika, siltums, jūra un palmas. Eiropā vienīgā vieta, kura ir mazliet eksotiskas, ir Francijas Rivjēra, tieši tāpēc Viktorija dzīvo šajā paradīzes nostūrī.

Modelei ir ļoti būtiski, lai apkārt ir siltums, viņai ir nepieciešama saules enerģija un D vitamīns.

Neskatoties uz to, ka Viktorijai ir daudz brīva laika, viņai nav nekādu tipisku hobiju. Bērnībā viņai patika rokdarbi, zīmēšana.

Neskatoties uz to, ka Viktorijai patīk nestrādāt un viņa dievina baudīt dzīvi, ja būtu jāizvēlas nauda vai mīlestība, viņa izvēlētos mīlestību. Tomēr naudai esot jābūt tik daudz, lai visam pietiek un var dzīvot komfortabli.

Viktorija Vailda baudu no skūpstīšanās sāka izjust tikai pēc lūpu palielināšanas

“Svarīgākās lietas dzīvē nevar nopirkt pa naudu. Pat visbagātākais cilvēks ar visu savu bagātību nevar nopirkt patiesu mīlestību un laimi. Runājot par ideālu vīrieti, mans vīrietis ir jaunāks par mani, tas laikam nozīmē, ka man patīk jaunāki,” smejas Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat kā skaistule nevar izvēlēties starp baltu un melnu krāsu, tāpat viņa uzskata, ka dzīvē visam ir jābūt līdzsvarā, kaut kur pa vidu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm