tv3.lv

”300 jau pazaudēti, draud 2000 eiro sods!” Saimnieks Aivars Vācijā nonācis neapskaužamā situācijā

Kamēr populārais ”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs turpina izaugsmi Vācijas vistu fermā, Latvijā ar viņa mantu notiek lietas, ko saimnieks nespēj ietekmēt. Kā Skaties.lv atklāj Aivars, ja viņš drīzumā netiks uz Latviju sakārtot lietas, var nākties zaudēt vairākus tūkstošus.

2020. gada 8. augustā 12:20

Aivars Vācijas vistu fermā strādā jau gandrīz pusgadu, bet nu īpaši saasinājies jautājums par nokļūšanu mājās. Saimnieks izlēmis darba devējam lūgt iespēju uz drīzumā atgriezties, lai sakārtotu divus jautājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens ir papīru sakārtošana Latvijā. ”Aizbraucot atstāju nesakārtotas dažas papīru lietas. Atstāju pilnvaras rīkoties tēvam, taču nezināju, ka pilnvarās jābūt vienai niansei.

Nu man dēļ šī sūda jābrauc mājās, jāsakārto papīri, pretējā gadījumā draud 2000 eiro sods,” sarunā ar Skaties.lv dusmojas Aivars.

Nu viņš nokļuvis nelāgā situācijā – darba devējam Vācijā nepieciešami strādnieki, un pēc nostrādāta pusgada vēl uz mājām īsti braukt nepiedāvā, taču laiks turpina ritēt un sods draudīgi klauvē pie durvīm. Saimnieks ar skumjām rēķina, ka var nākties visu Vācijā iekrāto pazaudēt, maksājot nenozīmīgu sodu par, kā Aivars uzsver, ”papīru kārtošanu”.

”Es negribu tā vienkārši pazaudēt divus tūkstošus viena papīra dēļ! Kāda man tad bija jēga te braukt strādāt, un pelnīt, ja Latvijā man tajā pat laikā viena nieka dēļ grib uzlikt 2000 sodu?

Tāda ir Latvijas valsts!” dusmīga Aivars.

Taču tas nav viss – Aivars pa šo laiku pamanījies Latvijā pazaudēt vēl 300 eiro! Šo summu viņa tā arī nav atgriezusi kāda sieviete, kurai saimnieks, labu gribēdams, izpalīdzējis pirms prombraukšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pazaudēju savas labās sirds dēļ. Divi cilvēki prasīja malku summā par 300 eiro katrs. Vieni pensionāri un vēl viena sieviete. Tā kā abi bija uz vienu pusi un sieviete man zināma, aizbraucu un aizvedu.

Pensionāri uzreiz samaksāja, bet sieviete vēl līdz šim nav samaksājusi. Saprotu, ka pats savas vainas un labās sirds dēļ jau esmu zaudējis. Nekādas kvīts man nebija, nekādu pierādījumu nav. Bet varbūt sieviete apdomājas un tomēr izvēlas rīkoties godīgi,” tā Aivars.

Kā skumji secina saimnieks, no kļūdām jāmācās. ”Otrreiz nevienam vairs neuzticēšos, kaut ko no sirds darot. Labās sirds dēļ esmu zaudējis naudu. Diemžēl to labo sirdi daudzi grib izmantot,” secinājis saimnieks.

Nu galvenais jautājums, kas nodarbina viņa prātu, ir, kā pēc iespējas ātrāk tikt mājās. Saimnieks cer, ka dabūs darba devēja atļauju, kā arī uz to, ka parādā palikušās sievietes sirdsapziņa līdz tam laikam būs pamodusies. Pretējā gadījumā saimnieks Vācijā pusgada laikā sūri grūti nopelnīto naudiņu varot norakstīt muļķīgos zaudējumos Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm