tv3.lv

Andris Kivičs bukmeikeru vērtējumā favorīts gaidāmajā cīņā ar Neidu; nokauta varbūtība salīdzinoši neliela

Jau sestdien, 9. martā, koncertzālē “Godvil” norisināsies cīņa, kas nodēvēta par līdz šim skandalozāko Latvijas izklaides industrijā. Ko par tās iznākumu domā bukmeikeri? Andra Kiviča izredzes uzvarēt cīņā ar Neidu jeb Niku Endziņu, kurš aizskāris viņa izredzēto Lieni, “Betsafe” bukmeikeri vērtē ar 62,5 %, savukārt nokauta varbūtība tiek lēsta vien 40 % robežās. “Betsafe” prognozē, ka, visdrīzāk, varētu notikt visi četri raundi.

2019. gada 6. martā 12:59

“Tas, ka cīņa būs līdz četriem raundiem, noteikti palīdzēs Andrim, kura izturība varētu būt vājāka, nekā Neidam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja runājam par nokauta varbūtību, un kādēļ ir ticamāk, ka tādu neredzēsim, tad, jāatzīst, droši vien pašlaik neviens no viņiem nespēj izdarīt tādu sitienu, lai nokautētu otru, tādēļ šī varbūtība vērtēta ar 40 %”, skaidro bukmeikers.

Eksperts skaidro, ka abi būs vismaz nedaudz gatavojušies cīņai un, iespējams, boksēs no aizsardzības, kas ļautu notikt visiem četriem raundiem.

“Tomēr, ņemot vērā, ka tas viss ir šovs, ir arī ticami, ka no šiem skandalozajiem tēliem varam sagaidīt pilnīgi negaidītus gājienus, kā, piemēram, ierašanos ringā kunga prātā.

Arī uzdzīve var atstāt savas sekas,” norāda “Betsafe” pārstāvis, vērtējot iespējamo cīņas ilgumu.

“Abas puses ir vienojušās par datumu un vēlas cīņu aizvadīt pēc iespējas ātrāk, jo emocijas ir ļoti sakāpinātas,” stāsta cīņas organizētāju SIA “Mana Izklaide” pārstāvis.

Cīņas sākums paredzēts 21.00, tā notiks pēc kikboksa noteikumiem. Jau 18.00 uz skatuves kāps mūziķi, skatītāju izklaidei paredzēti arī konkursi un prognožu spēle.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ziņots, Andris Kivičs 14. februārī pieņēma Nika Endziņa izaicinājumu uz boksa cīņu, lai aizstāvētu savas izredzētās Lienes godu.

Kā norādījis pats Kivičs, tieši viņa jaunās partneres Lienes Skulmes pieminēšana Nika Endziņa “Facebook” izvietotajā video kļuvusi par iemeslu izaicinājuma pieņemšanai.

“Ja tu man nedosi atbildi dienas laikā, to blondo Lieni es savākšu sev,” sociālajā tīklā draudēja Niks. “Viņa gulēs ar mani, viņa naktīs būs man blakus, mēs brauksim ceļojumos.”

Jāpiebilst, ka tā bija jau otrā reize, kad slavas kārais censonis uz boksa dueli izsauc Andri Kiviču.

Niks Endziņš,savulaik guva atpazīstamību kā reperis Neids, taču pagājušā gada augusta nogalē viņu aizturēja policija par viltus ziņu portālu veidošanu un melīgu ziņu izplatīšanu. Apcietinājumā 21 gadus vecais jaunietis pavadīja trīs mēnešus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm