tv3.lv

Anna Rozīte paziņo, ka tikusi galā ar nopietnu atkarību

Televīzijas personība, iedvesmojošā Anna Rozīte nebaidās atklāti runāt par sabiedrībā aktuālām tēmām, kā piemēru izmantojot pati sevi. Šoreiz Anna runā par atkarību, kuru daudzi no mums neuztver nopietni.

2020. gada 24. maijā 15:30

“Es vienmēr, cik sevi atceros, esmu bijusi saldumu mīle. Man bija mīļāko saldumu tops, bet principā garšoja visi saldumi!” atbalstītājiem paziņo Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Anna Rozīte pirmo laulību gadadienu nosvin, publiskojot neredzētu kāzu fotogrāfiju

View this post on Instagram

Nedaudz par mani un cukuru! ? Es vienmēr, cik sevi atceros, esmu bijusi saldummīle! ? Man bija mans mīļāko saldumu tops, bet principā garšoja visi saldumi! ????? Pirms doties vakarā uz mājām, ieiet tuvākajā veikalā pēc kāda gardumiņa, bija viens no maniem mīļākajiem dienas rituāliem! ? “Jo es taču to esmu pelnījusi!”, teicu es pati sev ;) Uz “jaunības rēķina” kādu laiku nejutu no šī ieraduma nekādas sekas, tikai labsajūtu, ko sniedza cukurs manām garšas kārpiņām, bet ar laiku sāku ievērot mistisku ?nogurumu, pēkšņu ? aizkaitināmību, arī ādas stāvoklis mani īsti neapmierināja. Par citām regulāras cukura lietošanas sekām es vēl neko nezināju! ?Ap to laiku intensīvāk sāku interesēties par uztura ietekmi uz mūsu veselību un pašsajūtu. Protams, nevar vainot tikai vienu cukuru pie visām Pasaules problēmām, ir svarīgs veselīgs uzturs kopumā, svarīgi sekot līdzi vai nav kādi deficīti utt., tomēr pats svarīgākais, ko es tajā brīdī beidzot ieraudzīju – ka saldumi man nav tikai ēdiens, tie man galvenokārt ir patīkamas emocijas un mierinājums. Jā, man tiešām bija cukura atkarība! ‼️Jāatzīst, ka es šad un tad (kad jūtos sagurusi vai neizgulējusies) izjūtu šo manu seno, patīkamo ieradumu, bet šobrīd man ir zināmi dažādi ⚒instrumenti, kas palīdz veselīgi un mierīgi tikt ar to galā! Un nē, tas nav par striktu ❌ aizliegšanu, es mēdzu šad un tad apēst kaut ko saldu, tas ir par harmoniskām, nevis atkarīgām attiecībām ar saldumiem un ēdienu kā tādu. Visu savu pieredzi + iegūtās zināšanas mēs ar @healthylife.lv iesam ielikušas online programmā “SALDĀ DZĪVE BEZ CUKURA”. Ja mans stāsts Tev atgādina kaut ko pazīstamu un Tu vēlies veselīgākus ēšanas ieradumus, lai dzīvotu foršāku un brīvāku dzīvi, tad priecāšos Tevi satikt šajā programmā, kas startēs jau 1. Jūnijā! salda-dzive-bez-cukura.lv vai meklē linku mana profila augšdaļā! ⬆️

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Anna Rozīte uztraucas, ka, paliekot mājās, sliktāk ēdam un mazāk kustamies

Vakaros, pirms doties uz mājām, Anna tuvākajā veikaliņā nopirkusi kādu gardumiņu, tas bijis viens no viņas mīļākajiem ikdienas rituāliem.

“Uz “jaunības rēķina” kādu laiku nejutu no šī ieraduma nekādas sekas, tikai labsajūtu, ko sniedza cukurs manām garšas kārpiņām. Ar laiku sāku ievērot mistisku nogurumu, pēkšņu aizkaitināmību, arī ādas stāvoklis mani īsti neapmierināja,” stāstījumu turpina Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par citām regulāra cukura lietošanas sekām viņa vēl neko nezināja!

Tajā laikā iedvesmojošā personība sāka vairāk interesēties par cukura ietekmi uz veselību un pašsajūtu.

Anna apzinās, ka nevar vainot tikai un vienīgi cukuru pie visām pasaules problēmām, ir svarīgs veselīgs uzturs kopumā.

“Svarīgākais, ko tajā brīdī beidzot ieraudzīju – ka saldumi man nav tikai ēdiens, tie galvenokārt ir patīkamas emocijas un mierinājums. Jā, man tiešām bija cukura atkarība!” atklāj Anna.

Neskatoties uz uzveiktu cukura atkarību, Anna mēdz šad un tad apēst ko saldu, uzsverot, ka nu ir harmoniskās attiecībās ar cukuru, ne atkarīga no saldumiem vai ēdiena kā tāda.

Anna Rozīte atklāj savus rīta rituālus, kurus ievērojot, izpaliek strīdi ar mīļajiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm