Bijusī draudzene komentē Maira ”iznākšanu no skapja”

0 Komentāru
Bijusī draudzene komentē Maira ”iznākšanu no skapja”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Vairāku gadu garumā izmeklējies meiteni dažādos mīlas šovos, ar paziņojumu, ka tomēr nav heteroseksuāls, klajā nācis dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš. Maira bijusī simpātija Estere atklāj, kā jutusies, uzzinot šos jaunumus.

Ja ”Piecērt Eglītei!” ietvaros Mairis iekaroja Eglītes sirdi, 2018. gadā, šovā ”Mīlas kruīzs”, viņam izveidojās romāns ar simpātisko Esteri.

Mairis šovā ”nocēla” meiteni krietni vecākajam Sergejam un gāja uz maksimumu, drīz vien krītot uz ceļa un bildinot nesen iepazīto meiteni.

Abi nebaidījās skūpstīties kameru priekšā, Mairis Esterei veltīja dzeju un pēc šova neslēpa, ka sazinās ar meiteni un viņa viņam ļoti iekritusi sirdī.

Ja ar Eglīti Mairis, kā pats skaidro, tā arī nebija skūpstījies, ar Esteri savulaik virmoja īsta kaisle, tāpēc Skaties.lv sazinājās ar Esteri, lai noskaidrotu, kas meitenei sakāms par to, ka savulaik tik uzstājīgajam kavalierim tomēr nesimpatizējot dāmas.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Estere, viņa sekojusi šova ”Piecērt Eglītei!” notikumiem, un puiša negaidītais paziņojums viņai bijis liels pārsteigums.

”Sākumā biju mazliet šokēta, izlasot šo rakstu, bet negribu neko daudz komentēt.

Katrs mēs esam savādāki, un nenosodu nevienu par šādu izvēli, ja viņš tā jūtas, tad kāpēc ne? Un prieks, ka viņš to saņēmies pateikt publiski un neslēpj, jo ne katrs spētu uzdrošināties,” draudzīgu atbalstu puisim sniedz Estere.

Uz jautājumu, vai Estere nejūtas ērmoti, uzzinot, ka puisis, ar ko savulaik vienojusi kaisle, paziņojis, ka meitenes viņu tomēr neinteresē, Estere atbild noliedzoši.

”Nē, nejūtos dīvaini, jo pēc tā jau ir pagājis diezgan liels laika periods,” tā Estere.

0 Komentāru