tv3.lv

Dizainere Zane atklāj, kāpēc izjukušas viņas attiecības ar Kambalu

Oktobra sākumā par šķiršanos paziņoja basketbolists Kaspars Kambala un daiļā stiliste Zane Pertnika-Gromova, radot  sabiedrībā neizpratni, kas tad pēkšņi atgadījies ar šo paraugpāri, kurš vēl nesen taisījās precēties. Kaspara nu jau bijusī līgava Zane atklājusi šķiršanās iemeslus.

2018. gada 17. oktobrī 10:42

Kaspars un Zane bija kopā nepilnus piecus gadus, un bija paspējuši arī saderināties. Visu šo laiku abi radīja izcili saskanīga pāra iespaidu, un nevienam pat prātā nenāca, ka šī idille varētu paputēt līdz pat oktobra sākumam, kad Kaspars paziņoja, ka abi dzīvo atsevišķi. Kaspara versiju lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ savu versiju par šķiršanos žurnālam “Kas Jauns” atklājusi Zane.  Kā atklāj Zane, šķiršanās bijis abpusējs lēmums.

“Abi gribam pievērsties katrs savai izaugsmei. Vēlos apmeklēt dažādus dizaina kursus, atsākt nodarboties ar zīmēšanu, apgūt klavierspēli, papildināt angļu valodas zināšanas. Interesē antikvāra joma, ir vēlme mācīties interjera dizainu,” ieceres uzskaitījusi Zane.

Laikā, kad viņu vienojušas attiecības ar Kasparu, šis viss palicis otrajā plānā.

“Mūsu mīlestība un kaisle bija tik stipra, ka viens bez otra vienkārši vairs nevarējām izturēt. Negribējām neko sev apkārt ne redzēt, ne dzirdēt. Faktiski paši pazudām šajās attiecībās. Noņemot rozā brilles, sapratu, ka sāku stagnēt… To negribēju,” izskaidrojusi dizainere, kura rosās, lai atvērtu audumu salonu Rīgā.

Pēc šķiršanās abi ar Kasparu esot saglabājuši labas attiecības un mēdz tikties, lai kopā iemalkotu kafiju. Kā atklāj žurnāls, pērn pāris piedzīvojis ļoti smagu likteņa triecienu, zaudējot gaidāmo mazuli. Zane gan uzsver, ka šī traģēdija nav bijusi par iemeslu, lai šķirtos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm