tv3.lv

”Dzemdēšu Latvijā.” Pēc kāzām Turcijā dzimtenē atgriezusies šovu zvaigzne Jeļena

Pagājušās nedēļas izskaņā Turcijā apprecējusies šova ”Saimnieks meklē sievu” spilgtā zvaigzne Jeļena, kura pēc kāzām dēvējama par Karadžanu. Kā atklāj Jeļena, drīz pēc kāzām viņa atgriezusies Latvijā, un šeit plāno laist pasaulē arī gaidāmo meitiņu. Vīrs pagaidām palicis Turcijā.

2021. gada 12. janvārī 11:12

Foto: Latvijas šovu zvaigznes Jeļenas izsmalcinātās kāzas Turcijā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā savam plašajam sekotāju pulkam ”Instagram” ziņo Jeļena, viņa drīz pēc kāzām atgriezusies Latvijā, kur pēc skaistajām un saulainajām dienām Turcijā viņu sagaidījis sniegs un īsts aukstums.

Šovu zvaigzne uzsver, ka pēc atgriešanās ievēros pašizolāciju. Tās laikā viņa priecīga atrāda faniem dokumentus un gredzentiņu, kas apliecina jauno statusu, kā arī atbild uz fanu jautājumiem.

Fani, protams, steiguši jautāt, vai arī Jeļenas vīrs neplāno ierasties Latvijā. Kā pastāstījusi Jeļena, vīrs Latvijā ieradīsies uz meitiņas piedzimšanu.  ”Drīz būs jādzemdē, un dzemdēšu es Latvijā,” atklāj šovu zvaigzne.

Izvēli dzemdēt Latvijā viņa var pamatot ar veselu virkni argumentu.

”Bērniņam noteikti ir jābūt Eiropas Savienības pilsonim. Latvijā saņemšu arī pabalstus un ļoti daudzas citas priekšrocības – uzraugāmais ārsts un pediatrs, nav valodas barjera,” izvēli laist meitiņu pasaulē Latvijā, argumentē Jeļena.

Meitiņai vārdiņš jau esot izdomāts. Pāris vienojies, ka viens vārds nāks no mammas, otrs – no tēva puses.

Interesanti, ka viņas turku vīrs vēl nekad iepriekš Latvijā nav viesojies, tāpēc viņa ļoti gaida vīra ierašanos savā dzimtenē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tagad uz Turciju ilgāku laiku vairs nebraukšu. Vīrs atlidos uz Latviju, un pirmo laiku ar bērniņu būsim šeit. Pēc tam, kad meitiņa paaugsies, tad pārvākšos jau uz turieni,” plānus atklāj Jeļena. Ģimene savu nākotni visdrīzāk veidošot Turcijā, tur viņai patīk vairāk.

Viņa pastāstījusi, ka ļoti vēlētos kāzas arī Dieva priekšā Pareizticīgo baznīcā, taču diemžēl tā nepieļauj divu dažādu reliģiju laulāšanu. Toties pāris izbaudījis musulmaņu kāzas ar visām tradīcijām.

Latvijas šovu zvaigzne ar patiesu mīlestību un pietāti pastāstījusi par musulmaņu tradīcijām un kultūru, kas jārespektē vīra dzimtenē. Jeļena ir atvērta dažādu kultūru pieredzei, un jaunu tradīciju ieviešana dzīvē viņu nebiedē, gluži otrādi – tā viņu ieintriģē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm