tv3.lv

Dziedātāja Dināra Rudāne atzīstas, ka ir musulmaniete

Gaidībās esošā dziedātāja Dināra Rudāne, kura šopavasar priecējusi fanus ar koncertiem kristiešu baznīcās, atklājusi faniem kādu jaunu faktu par sevi. Māksliniece atzinusies, ka pati pēc reliģiskās piederības ir musulmaniete.

2018. gada 29. maijā 17:00

Daudziem faniem nezināmo niansi par sevi Rudāne atklājusi intervijā žurnālam “Kas Jauns”. Māksliniece norādījusi, ka par islāma sekotāju kļuvusi, sekojot dzimtas tradīcijām – viņa pēc izcelsmes ir tatāriete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Manā gadījumā reliģiskā piederība ir ne tik daudz pārliecība kā ģimenes tradīciju godāšana. Plus mīnus musulmaņu rituālus pārzinu, jo redzēju, ko dara mana vecmamma.

Ikdienā nelūdzos katru dienu, bet es svinu svētkus. Arī iespējas apmeklēt lūgšanu vietas Rīgā nemeklēju, toties mēdzu ieiet mošejās citās valstīs.

Tad, protams, ievēroju arī tās tradīcijas, kas attiecas uz apģērbu, lieku galvassegu, kā musulmaņu sievietēm pieņemts. Tur jau citādi nemaz nevar ieiet,” žurnālam pastāstījusi Dināra.

Tajā pat laikā māksliniece uzsver, ka mierīgi izturas arī pret citām reliģijām, uzskatot, ka reliģija ir katra personiskā izvēle un viņa nevienu nenoliedz. Jau kopš bērnības viņa ar prieku svin kristiešu Ziemassvētkus un labprāt uzstājas arī kristiešu baznīcās.

Skaties.lv jau rakstīja, ka dziedātāja salaulājusies ar gaidāmā bērniņa tēti.  Laulība reģistrēta laicīgā ceremonijā dzimtsarakstu nodaļā, un iztikts bez reliģiozām ceremonijām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm