tv3.lv

”Dzīvojot Latvijā, pats sevi nolaidu.” Saimnieks Aivars Vācijā beidzot var atļauties salabot zobus

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars Dimitrijevs jau pusgadu strādā vistu fermā Vācijā. Viņam nepieciešams uz pāris dienām atgriezties, lai sakārtotu dokumentus, taču pēc tam viņš uzreiz atgriezīsies Vācijā. Saimnieks sarunā ar Skaties.lv neslēpj, – tur viņš beidzot var atļauties to, par ko Latvijā varēja tikai sapņot.

2020. gada 11. augustā 11:50

Kā Skaties.lv atklāj Aivars, Vācijā, reģionā, kurš viņš strādā, šobrīd valda mežonīgs karstums. ”Ēnā 33 grādi, saulē 45 – galva dulla,” tā saimnieks. Taču, neskatoties ne uz ko, viņam Vācijā ļoti patīk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Šeit man ne par ko nav jādomā. Viss, kas jādara – jāuztaisa ēst, jāizmazgā drēbes un jāstrādā. Visu tev sagādā: drēbes ir sagādātas, uz darbu atved un aizved. Ideāla dzīve,” sajūsmā Aivars.

Tiesa, esot grūtāki brīži, piemēram, kad iekrīt garākas maiņas.

”Ir reizēm, kad ”sutka” jānostrādā. Pēc tam kā apreibis esi. Taču tas ir tikai dažreiz, lielākoties darbs ir viegls, salīdzinot ar to, cik smagi strādāju Latvijā.

Miljonus te nenopelnīsi, bet dzīvot var, un labi dzīvot,” priecīgs Aivars. Brīvo laiku viņš izmanto lietderīgi – sācis aizrauties ar pavārmākslu un beidzot sācis savest kārtībā zobus, jo to visu nu var atļauties.

”Dzīvojot Latvijā, pats sevi nolaidu. Biju ļoti palaidies, ja runa par mutes veselību,” godīgi atklāj Aivars, kurš ilgu laiku dzīvojis bez zoba.

Nu, dzīvojot Vācijā, viņam darbavieta nodrošina veselības apdrošināšanu, kas nozīmē, ka Aivars beidzot var aiziet pie zobārsta, kas Latvijā maksātu dārgu naudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Man beidzot salaboti zobi, saliktas plombas.  Tiks ielikts arī trūkstošais zobs. Tiks salabots viss, ko gadu laikā, Latvijā dzīvojot, biju nolaidis.

Tad arī sākšu pastiprināti pats rūpēties par mutes veselību, jo, Latvijā dzīvojot, neredzēju jēgu, ja pie ārsta tāpat nevaru tikt.

Un ārsti te tik labi – sāpes vispār nejūt,” Vācijas medicīnu slavē saimnieks.

Vācijā viņš jūtas droši ne tikai finansiāli. Saimnieks neslēpj, ka nekādu Covid-19 krīzi nejūt – cilvēki dzīvo un atpūšas kā ierasts.

Tagad saimniekam vēl jāsakārto dokumenti Latvijā, lai neiedzīvotos zaudējumos.

”300 jau pazaudēti, draud 2000 eiro sods!” Saimnieks Aivars Vācijā nonācis neapskaužamā situācijā – LASI TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm