tv3.lv

Ekskluzīvi foto: šovu zvaigzne Magone pirms dzemdībām līksmo ”Erotā”

Nupat Latviju pāršalca priecīga vēsts – pasaulē nākusi šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones Šutovienes (dzejā – Liedeskalns, šovbiznesā – Burka) meitiņa. Pēdējo nedēļu pirms dzemdībām Magone izbaudījusi skaisti – viņa izdevusi dzejas grāmatu un baudījusi vīriešu striptīzu “Erotā”.

2020. gada 28. februārī 12:50

Nepilnu nedēļu pirms meitiņas nākšanas pasaulē Magone prezentēja savu pirmo dzejas krājumu “Magoņu čuksti”.

Lai arī mazulītei bijis jānāk pasaulē kuru katru mirkli, Magone izmantojusi iespēju vēl pabaudīt dzīvi un apmeklēt erotikas festivālu “Erots”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv atklājusi Magone, viņa “Erotā” ar interesi izbaudījusi vīriešu striptīzu – muskuļotos “G-Zone” zēnus no Baltkrievijas, pozējusi ar faniem un nerātnajām mūķenēm.

Īpašas uzslavas četru bērnu mamma var veltīt latviešu drag queen grupai “Baltic Queens Show”, kuras sastāvā arī populārā Amuna jeb Dāvis.

“Dāvis bija vienkārši ideāls. Viņi tik sinhroni kustējās, bauda bija skatīties! Ļoti izjusti, kaislīgi, bet ne perversi vai piedauzīgi,” latviešu drag queen šovu slavē Magone.

Drīz pēc “Erota” baudīšanas māksliniece devās uz Madonas slimnīcu, kur laida pasaulē savu ceturto bērniņu – meitiņu. Šovu zvaigzne sarunā ar Skaties.lv jau paredz – aizspriedumainiem ļautiņiem te noteikti atkal būs par ko trīt mēles.

“Cilvēki atkal pārmet, kur es eju. Mieru, mieru! Elpojam dziļi! Tur nekā tāda nebija, par ko šķobīties un vaimanāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā ir sava veida skatuves māksla – teātris ar aktieriem maskās. Īstenībā viņi visi ir tikai cilvēki, neatkarīgi no tā, cik un kā katrs rāda savu prasmi. Domāju visus “Erota” māksliniekus kopumā – gan Dāvi, gan citus,” “Erota” zvaigznes kā aktierus labā izrādē uztver Magone.

Erotikas festivāls bijis pēdējais dzejnieces izgājiens sabiedrībā pirms dzemdībām. Nu māksliniece kādu laiku būs aizņemta, rūpējoties par jaundzimušo meitiņu. Kā Skaties.lv atklāj Magone, meitenītes otrais vārds būšot Latvija.

Bet kāds būs pirmais vārds? Magone aicina fanus izteikt versijas! “Pagaidām neatklāsim, lai tauta maļas un domā!” smejas Magone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu