tv3.lv

Elīna Didrihsone neatbalsta homoseksuālu pāru attiecības

Pazīstamā ”influencere” un apģērbu veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone bieži uzsvērusi, ka ir kristiete, un nu viņa izskaidrojusi savu attieksmi pret viendzimuma pāru attiecībām.

2021. gada 18. februārī 15:40

23 gadus vecā Elīna Didrihsone ir viena no populārākajām pašmāju ”influencerēm” ar prāvu sekotāju pulku – vietnē ”Instagram” viņas gaitām seko vairāk nekā 80 tūkstoši interesentu, ar kuriem darbīgajā ikdienā viņa allaž spējusi atrast laiku pakomunicēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdienas rītā Elīna kārtējo reizi devusi iespēju sekotājiem uzdot viņu interesējošus jautājumus. ”Influencere” ne tikai atbildējusi, vai viņa vēlas bērnus, bet arī klāstījusi savu attieksmi pret homoseksuāliem cilvēkiem, ņemot vērā, ka pati ir kristiete.

“Ikvienam mīlestības stāstam ir jāsākas ar lielu un kuplu ģimeni,” uzskata Elīna. Viņa pati atvases vēlas, taču ne šobrīd. “Es gribu sagribēt bērniņus tik ļoti, vot tik ļoti! Bet uz doto brīdi nav īstais laiks,” atzīst Elīna, kura kopā ar vīru Nauri turpina izvērst savu apģērbu biznesu.

Jautāta par attieksmi pret homoseksuālu pāru attiecībām, Didrihsone teic: “Šī tēma man ir absolūti nepieņemama. Es viņu nesaprotu, nekad nesapratīšu un nekad neatbalstīšu.

Sākumā domāju, vai man par šo tēmu ir jārunā, taču sava nostāja man noteikti jāpasaka: esmu kategoriski pret! Tā Dievs mūs nav radījis. Sievietei ir jābūt ar vīrieti un vīrietim ar sievieti,” uzskata Didrihsone.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu par veselīgām attiecībām, par laulību starp vīrieti un sievieti. Vēlos bērnus gan sev, gan arī lai Latvijā ir ģimenes, kuras var nest pēcnācējus,” uzskata Elīna, kura iepriekš ne reizi uzsvērusi, ka Dievam viņas dzīvē ir būtiska loma, un kopā ar vīru Nauri svētdienās apmeklē draudzi “Prieka vēsts”.

Kā vēlāk ”Instagram” stāstiņos liek noprast Latvijas drag queen kopienas viens no spilgtākajiem pārstāvjiem Amuna Davis, ”influenceres” izteikumi par homoseksuāliem pāriem nav paslīdējuši garām arī viņam.

”Es nezinu, vai man īsti ir ko teikt, jo it kā ir jāpieņem katra cilvēka viedoklis, un uz es it kā pieņemu viņas viedokli, bet atcerieties, mīļie, ka nav vērts miskasti kustināt, jo viņa vienkārši vairāk sāks smirdēt,” izteicies Amuna Davis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm