”Esmu gatavs kāpt citplanētiešu kuģī!” Saimnieks Gunārs meklē domubiedrus starpplanētu ceļojumiem

5 komentāri
”Esmu gatavs kāpt citplanētiešu kuģī!” Saimnieks Gunārs meklē domubiedrus starpplanētu ceļojumiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovos ‘’Saimnieks meklē sievu’’ un ‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzne Gunārs Sārtaputns pēc izplosīšanās šovos nodevies pārdomām par dzīvi kā tādu. Saimnieks izpētījis dažādus materiālus, kas, pēc viņa domām, pierāda citplanētiešu eksistenci, un pošas Balvos dibināt citplanētiešu interesentu domubiedru klubiņu.

Gunārs pamanījis citplanētiešu kuģi lidojam pār Balviem! Lasi TE!

‘’Gandrīz visi ir redzējuši citplanētiešus, bet visi baidās par šo tēmu skaļi runāt. Vienam ir jāpaceļ šis jautājums, un kāpēc lai tas nebūtu Balvu Gunārs!

Vienvārdsakot – meklēju domu biedrus, cilvēkus, kuri bijuši prom no planētas kopā ar citplanētiešiem vai tos redzējuši. Domubiedru klubu, kurā katrs pastāsta, ko redzējis,’’ sarunā ar Skaties.lv paziņo Gunārs.

Lai tie nebūtu tikai tukši vārdi un viņš neizklausītos jucis, saimnieks aicina neticētājus pameklēt internetā informāciju par citplanētiešu kuģi, kas notriekts Brazīlijā. Gunārs esot aktīvi sekojis šīm ārvalstu ziņām un ir pārliecināt, ka notriektā kuģa pasažierus esot ‘’savākusi Amerika’’, tiesa, par citu planētu kaimiņu likteni uz Zemes nekas plašāk nav zināms.

Gunārs gan jau šo to izspriedis – saimnieks uzskata, ka Amerikas prezidents ar ciemiņiem no citas planētas parakstījis slepenu līgumu.

‘’Padomājiet paši – mobilie telefoni un mobilais tīkls – tā ir citplanētiešu programma! Amerika iet uz trakāko,’’ tā Gunārs.

Saimnieks uzskata, ka informācija par citplanētiešiem jābūt brīvi pieejamai, to nedrīkst slēpt, jo informācijas slēpšana tikai rada aizspriedumus un stereotipus.

‘’Runājot par citplanētiešiem, lielākajai daļai joprojām ir tas aizspriedums, ka nedrīkst kāpt citplanētiešu kuģī. Es jums pateikšu tā – es gan kāptu! Viņi ir pozitīvi!

Arī viņiem ir divas rases, kuras savā starpā karo. Tie, kuriem ir tāds kā melns tīkls virsū un sarkanas acis, tie ir ļoti labsirdīgi,’’ tā Gunārs.

Tos, kuri ir līdzīgi domājoši, saimnieks aicina pievienoties savam klubiņam. Ja esi redzējis kaut ko, kas tevī radījis aizdomas par viesiem no citas planētas, raksti Gunāram Sārtaputnam portālā Draugiem.lv vai arī atstāj savu komentāru Skaties.lv!

5 komentāri