tv3.lv

Fani mēļo par Katrīnes Saulietes iespējamo grūtniecību

Par jauno ”karstāko” tematu sociālajos tīklos kļuvusi Katrīnes Saulietes iespējamā grūtniecība. Fani ceturtdienas vakarā Katrīni apbēruši ar neskaitāmiem jautājumiem par to, vai gaidāms bērniņš. Simpātiskā divu meitu mamma uz jautājumiem atbildējusi mīklaini.

2021. gada 8. janvārī 15:05

Veiksmīgās uzņēmējas un divu meitu mammas Katrīnes Saulietes un pilota Pētera Vasiļevska attiecības, kas uzsākās pagājušā gada maijā, kļūst arvien nopietnākas. Pēteris lieliski iekļāvies Katrīnes ģimenē, labi pavada laiku ar uzņēmējas meitiņām un nevienam vairs nav šaubu – te viss ir nopietni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpēc brīdī, kad Katrīne ”Instagram” faniem izziņojusi to, ka atbildēs uz jautājumiem, fani metušies izprašņāt skaisto divu meitu mammu vien par un ap pāra nākotnes plāniem, galvenokārt, kad gaidāmas kāzas un vai Katrīne jau nav mazuļa gaidībās.

Uzņēmēja, atbildot uz fanu jautājumiem, viltīgi izlocījusies no konkrētām atbildēm. Viņa vicinājusi kameras priekšā bēbīša zābaciņus un uz jautājumiem, vai vēlas vēl vienu bērniņu atbildējusi ar viltīgu ”varbūt”. Viņa jautrojusies, ka meitiņām vajag nevis ”brālīti vai māsiņu”, bet gan uzreiz abus kopā!

Uz jautājumiem par bērniņu, Katrīne ”atbildējusi”, publiskojot bēbīšu bildes komplektā ar enerģisku mūziku un mīļas kopbildes ar Pēteri.

”Kad šampi kādu laiku nedzeršu, varēsiet aizdomāties,” faniem viltīgi ar aci piemiegusi Katrīne, atstājot visus vēl lielākā neziņā.

Katrīnes un Pētera mīlasstāsts aizsākās un strauji attīstījās pagājušā gada maijā. Kopš iepazīšanās brīža abi bijuši teju nešķirami un rada ideāli saskanīgas ģimenes iespaidu.

Katrīnei jau ir divas meitiņas, kas dzimušas laulībā ar hokejistu Kasparu Saulieti. Kā liecina uzņēmējas ”Instagram” blogā publicētā informācija, Pēteris atradis arī lielisku kontaktu ar meitenēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm