tv3.lv

Foto: latviešu erotiskā dižpārdokļa autore glaunā burziņā prezentē jaunu grāmatu

Dienu pirms Sieviešu dienas, 7. martā, ar smalku burziņu apgāda “Zvaigzne ABC” prezentāciju zālē tika svinēta par pagājušā gada sensāciju pašmāju literatūrā dēvētās Karīnas Račko jaunākā erotiskā romāna “Debesis pelnos” izdošana.

2018. gada 8. martā 12:30

Pasākumā ar muzikālu sveicienu uzstājās dziedātājs un dīdžejs Markus Riva, savukārt viesu vidū bija arī dziedātāja Jeny May un uzņēmēja Santa Kola.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sveikt Karīnu Račko ar īpašo notikumu bija ieradušies autores tuvinieki, draugi un talanta cienītāji.

Kā norāda apgāda “Zvaigzne ABC” pārstāvji, Račko jaunajā romānā “Debesis pelnos” savijas psiholoģiska trillera motīvi, detektīvlīnija un romantisks stāstījums, kurā netrūkst kaislīgu un šokējoši atklātu epizožu.

Romāna centrā ir jauna sieviete Vanesa, kura no laukiem atbraukusi studēt Rīgā un veiksmīgais uzņēmējs Stefans. Nejaušas tikšanās iespaidā starp abiem uzdzirksteļo ne tikai spēcīga fiziska kaisle, bet arī patiesa vēlme kopīgi atrast visiem tik svarīgo īsto mīlestību. Taču abu kopējais ceļš izrādīsies daudz sarežģītāks, nekā Vanesa un Stefans var iedomāties, jo ne vienmēr apkārtējie uz divu cilvēku laimi spēj noraudzīties bez skaudības un intrigām.

Jaunās zobārstes Karīnas Račko debijas romāns “Saplēstās mežģīnes” pērn ierindojās visvairāk pārdoto grāmatu topa augšgalā. Arī viņas jaunajai grāmatai tiek prognozēts labi sasniegumi. Pēc izdevēju teiktā, pirmajā pārdošanas nedēļā savu īpašnieku atraduši jau 2500 jaunā romāna eksemplāru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm