tv3.lv

Populārais saimnieks Aivars, labi atpūties Rīgas naktsklubā, pāršķir jaunu un skaistu dzīves lappusi

Pavasarīgi saulainā pēcpusdienā ar Skaties.lv sazinājās šova “Saimnieks meklē sievu” skatītāju iemīļotais dalībnieks un hita “Traktorists” autors Aivars Dimitrijevs. Mākslinieks bija možs un līksms, it kā pats būtu tikko uzplaucis pavasara pumpuriņš, un kā nu ne – Aivars izbaudījis lielisku atpūtu Rīgā un ar prieku metas atpakaļ lauku darbos, ka pats uzsver, savā mīļajā Latvijā.

2019. gada 1. martā 12:01

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj saimnieks, visa ziema pagājusi vienos darbos. Bijis jāizzāģē mežs un nu, pavasarim tuvojoties, jau gaida pienākumi siltumnīcā – jāstāda sīpollociņi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Godīgi sakot, pavasara darbus jau esmu nedaudz iekavējis. Taču par to nebēdāju – cik var strādāt – cilvēkam vajag arī labi atpūsties un sasmelties pozitīvās emocijas, lai ir jauns spēks!” tā Aivars.

Viņa slaveno hitu “Traktorists” baudi TE!

Un viņš izlēmis paņemt trīs brīvdienas, lai aizbrauktu uz Rīgu un iztrakotos pa klubiem. “Biju aizbraucis uz Rīgu, uz “9. vilni”, kas ir mans iecienītākais naktsklubs. Izbaudīju tur “Apvedceļa” koncertu,” stāsta Aivars. Savukārt otrs veids, kā viņš relaksējas, ir makšķerēšana – ziemā aktīvi “bļitkots”.

Aivars slavē “9. vilni” kā klubu, kurā ne tikai iespējams baudīt labāko pašmāju “dzīvo” mūziku, bet arī kārtīgi izdancoties un iegūt jaunu enerģiju darbam!

Otrs viņa hobijs ir zveja.  Viņš lolo kādu jauku ieceri – Aivars gribētu uzņemt filmu par to, kā jau no bērnības aizraujas ar zivtiņu ķeršanu. “Gribu parādīt to visu no pirmsākumiem, lai televīzijā ir kas pozitīvs, cik var to negatīvo informāciju par to, cik viss slikti un ka jābrauc prom un visādām salām?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man te patīk – te ir jauki, cilvēki, skaista daba un arī darba netrūkst. Gribu radīt ko skaistu un paliekošu, kas parāda arī Latvijas vērtību,” tā Aivars.

Protams, Rīgas klubā saimnieks izdancinājis arī dāmas, taču līgaviņu no Rīgas uz Zasu atvedis nav. “Nav man laika tagad dāmām, sitos pa mežu.

Dzirdat, kā zāģis fonā rūc?” nosmej Aivariņš un atvadās, lai atkal mestos meža darbos. Kā pirms sarunas izskaņas uzsver saimnieks, viņam apnikušas apkārt valdošās negācijas, cilvēku sūrošanās par grūto dzīvi Latvijā. Aivars ir laimīgs, strādājot savā zemītē, un jau pavisam drīz sola atrādīt faniem reportāžu no tā, cik skaisti patiesībā izskatās Latvijas laukos!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm