tv3.lv

Hakeri nozaguši Maijas Rozītes‑Krištopanes “Instagram” kontu

Šarmantā radio “Star FM” ētera personība Maija Rozīte-Krištopane ir starp slavenībām, kuras savas ikdienas gaitas regulāri dokumentē vietnē “Instagram”. Nu tapis zināms, ka viņa kļuvusi par hakeru upuri.

2019. gada 11. oktobrī 9:51

Maija Rozīte-Krištopane kuplajai “Instagram” lietotāju saimei piepulcējās šā gada sākumā un kopš janvāra bija piesaistījusi 13,7 tūkstošus sekotāju. Ceturtdienas, 10. oktobra, vakarpusē viņa ziņojusi, ka viņas “Instagram” konts ticis uzlauzts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dienas ir dažādas. Ir labākas, ir ne tik labas, un ir tādas, kas vienkārši atstāj “uz pauzes”. Nē, nu, visi dzīvi un veseli, tpfu tpfu tpfu.

Bet šodien ap 14:00 dienā ar mani notika, kas tāds, kam nemaz nenojautu, cik negatava biju. Kļuvu par kiberblēžu upuri. Uzlauza manus kontus, izvandīja manus datus un privātu informāciju un pārņēma manu “Instagram” līdzšinējo profilu @maijarozite, kam zaudēju pieeju,” savā jaunajā “Instagram” kontā, ko steigusi izveidot pēc negadījuma, vēstījusi Maija.

Kā raksta Maija, no šā gada janvāra sapulcētie 13,7 tūkstoši sekotāju nozagti un acīmredzot pārdoti tālāk. Un viss saturs, kurā viņa šajos mēnešos dalījusies ar saviem faniem, aizgājis nebūtībā, ja ne kādos neceļos.

“Nav jau tā, ka tā būtu visa dzīve, nav jau tā, ka kāda dzīvība tagad būtu apdraudēta. Tomēr sajūta ir neapskaužama. Ir vilšanās, ir neizpratne, ir skumjas, ir riebums un dusmas, ir nožēla, vārdu sakot diezgan pilna ne to patīkamāko emociju gamma.

Tomēr cenšos arī uz šo atgadījumu paraudzīties filosofiski un uztvert to kā vienu ļoti labu (kaut sāpīgu) mācību. Patiesībā tagad, uz savas ādas “izbaudot” mūsdienu noziedzības aktuālās tendences, saprotu, ka tas ir arī mans pienākums stāstīt par savu pieredzi – tālab, lai ar jums tā nenotiktu!” tā Maija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maijai Rozītei-Krištopanei nu var sekot līdzi viņas jaunajā kontā.

View this post on Instagram

dienas ir dažādas. ir labākas, ir ne tik labas, un ir tādas, kas vienkārši atstāj “uz pauzes”. nē, nu, visi dzīvi un veseli, tpfu tpfu tpfu… bet šodien ap 14 dienā ar mani notika, kas tāds, kam nemaz nenojautu, cik negatava biju. kļuvu par kiberblēžu upuri. uzlauza manus kontus, izvandīja manus datus un privātu informāciju… uuun pārņēma manu @instagram līdzšinējo profilu @maijarozite , kam zaudēju pieeju. un attiecīgi tagad mani no šā gada janvāra sapulcētie 13,7 tūkstoši sekotāju nozagti un acīmredzot pārdoti tālāk… un viss saturs, kurā ar jums esmu dalījusies šajos mēnešos, aizgājis nebūtībā (ja ne kādos neceļos)… nav jau tā, ka tā būtu visa dzīve, nav jau tā, ka kāda dzīvība tagad būtu apdraudēta. tomēr sajūta ir neapskaužama…. ir vilšanās, ir neizpratne, ir skumjas, ir riebums un dusmas, ir nožēla… vārdusakot diezgan pilna ne to patīkamāko emociju gamma… ~~~~~~ tomēr cenšos arī uz šo atgadījumu paraudzīties filosofiski, un uztvert to kā vienu ļoooti labu (kaut sāpīgu) mācību. patiesībā tagad uz savas ādas “izbaudot” mūsdienu noziedzības aktuālās tendences, saprotu, ka tas ir arī mans pienākums stāstīt par savu pieredzi – tālab, lai ar jums tā nenotiktu! stay tuned and stay safe!! ♥️ #ivebeenhacked

A post shared by Maija Rozite Kristopane (@maija_rozite) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm