tv3.lv

Hosama Abu Meri jaunās attiecības: Mūrniece publisko dzēlīgas piezīmes; ārsts atvainojas bijušajai sievai par pārpratumiem

Pēc tam, kad tapis zināms, ka libāniešu izcelsmes deputāts un ārsts Hosams Abu Meri pusgadu pēc šķiršanās no sievas Lindas Mūrnieces uzsācis attiecības ar TV “seju” Lindu Krūmiņu, bijusī sieva sociālajos tīklos padalījusies ar asiem komentāriem par šo tēmu. Ārsts ar preses starpniecību atvainojas par pārpratumiem.

2018. gada 27. martā 13:00

Kā pēdējās dienās plaši un gari vēsta pašmāju prese, Hosama un Lindas Krūmiņas mīlasstāsts sācies pagājušā gada novembrī. 20. martā ārsts publiski sociālajos tīklos paziņojis, ka uzsācis jaunas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pavisam drīz viņš debitēs LNT kā raidījuma vadītājs – lasi TE!

Kamēr daļa sabiedrības steidz sveikt jauno pāri, netrūkst arī tādu, kas par šo stāstu vien vīpsnā.

Pēc ārsta jūsmīgajiem komentāriem par jaunajām attiecībām, divdomīgu ierakstu sociālajos tīklos publicēja viņa bijusī sieva Linda Mūrniece.

“Diez kas “kārtējai” sievietei liek domāt, ka viņa ir “īstā”? Visas iepriekšējās arī tā domāja,” pārdomās “Twitter” dalījusies Mūrniece.

Kā sociālajos tīklos norādījusi Hosama bijusī sieva, viņu aizskāruši Hosama publiskie izteikumi, ka viņš cerot, ka šoreiz viss būs nopietnāk un pareizāk.

“Droši vien, ka cilvēkam, kurš ir vairākas reizes precējies, paziņot par to, ka šoreiz būs nopietni, nav īsti korekti. Vienīgais, ko varu komentēt, – visas bijušās sievas aplaudē, kājās stāvot! Vairāk nekas šai sakarā man nav piebilstams!” bijušā jaunās attiecības komentējusi Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr pats Hosams izdevumam “Kas Jauns” skaidrojis, ka laiž visas šīs negācijas gar ausīm, jo nesekojot bijušajai sievai sociālajos tīklos.

“Esmu gan dzirdējis par neadekvātiem izteikumiem manā virzienā, bet negribu nevienu apsūdzēt – es cienu viņu un ceru, ka arī viņa mani ciena,” skaidrojis ārsts.

Lai arī abi ar Mūrnieci labu laiku pēc šķiršanās turpinājuši būt draugos un kopā apmeklējuši pasākumus, siltais kontakts pārtrūcis pirms pāris mēnešiem, kad Abu Meri pastāstījis bijušajai, ka uzsācis jaunas attiecības.

“Nezinu, kāds ir iemesls šādai reakcijai. Esmu šķīries, pēc tam saticis citu meiteni. Vai par to mani ir jānosoda? Par ko? Par to, ka gribu dzīvot ģimenē, nevis būt viens, par to, ka man ar šo meiteni ir labi, ka gribu, lai mums abiem viss ir kārtībā?” neizpratni par Mūrnieces saasināto reakciju paudis Abu Meri, piebilstot, ka nedusmojas par bijušās emociju iespaidā sarakstītajām lietām, jo zina, – viņa ir emocionāls cilvēks.

Vēl vairāk – Abu Meri atvainojas bijušajai sievai, ja publiski pateicis ko divdomīgu vai aizskarošu par savām attiecībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es nekādā gadījumā tagadējās attiecības nesalīdzinu ar iepriekšējām – ja viņa to bija sapratusi tā,” “Kas Jauns” skaidrojis Abu Meri.

Visa šī ņemšanās nekādi nespēj izbojāt Abu Meri jauno attiecību laimi.

Jau pēc trīs mēnešu pazīšanās ar Krūmiņu viņš esot sapratis, ka vēlas apņemt viņu par sievu.

“Jā, es tiešām atkal ceru, ka šoreiz manas pašreizējās attiecības ar Lindu Krūmiņu ir nopietnas, darīšu visu, lai būtu nopietnāk, stabilāk nekā ir šajā brīdī. Ja otra puse arī vēlēsies to pašu, apsolu, ka šīs būs pēdējās attiecības manā mūžā,” žurnālam skaidrojis Abu Meri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm