tv3.lv

Iluzionistu Daces un Enriko Pecolli dēls Dante līksmo devītās klases izlaidumā

Pagājušajā gadā iluzioniste Dace Pecolli paziņoja, ka viņas dēls Dante vairāk ikdienā skolu nepameklēs, bet uzsāks tālmācību Rīgas Tālmācības vidusskolā. Jaunietim viss izdevies, un viņš pabeidzis devīto klasi.

2018. gada 20. jūnijā 9:20

Pecolli ģimene dažādu šovu un ceļojumu ietvaros vairāk uzturas ārpus Latvijas robežām, tāpēc Dantem grūtības sagādāja ikdienā apmeklēt skolu, un viņš kopā ar vecākiem izlēma par labu tālmācībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja daudzi uz to skatījās skeptiski, tad puisis pierādīja, ka spēj patstāvīgi mācīties, un jau nosvinējis devītās klases izlaidumu.

Papildus skolai Dante pie bundzinieka Nila Īles apgūst bungu mākslu, jau trīs gadus “Movie studio” mācās kino režiju, apgūst aktiermākslu, strādā vienā no Latvijā radīto rotaslietu veikaliem, kā arī Harija Potera nometnē mācīja bērniem burvju trikus.

Strādājot iluzionistu pāra dēls pats nopelnīja naudu limuzīna īrei, ar ko ieradās uz izlaidumu un vēlāk kopā ar citiem absolventiem devās uz Jūrmalu.

“Dēls jūtas vecāks par saviem gadiem, uzvedas kā vecāks un steidzas laikam pa priekšu. Ar vīru esam teikuši, ka nav kur steigties, neko nenokavēsi, bet tas neko nemaina. Iespējams, tas tāpēc, ka viņam vienmēr apkārt bijuši pieaugušie, ne bērni,” aizdomājas Dace.

Stāstot par mācībām, Dace atklāj, ka Dante ir kā ezītis, ja kas nepatīk, tad grūti iekustināt. Puisim lieliski padevās ķīmija, fizika, matemātika, angļu valoda, latviešu valoda un literatūra, citiem priekšmetiem bijis dēlu jāmotivē pieķerties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mācības Rīgas Tālmācības vidusskolā bijušas liels pluss slaveno iluzionistu dzīvēs, jo Dante visur tiem varējis braukt līdzi. Trīs mēnešus viņi pavadījuši Amerikā.

“Loģiski, ka, esot tādās pilsētās, kā Lasvegasa, Čikāgā, Ņujorka, pēc šoviem dēls vēlējās doties apskatīt pilsētas, ne mācīties. Rīgas Tālmācības vidusskola ir labākā skola Latvijā, ļoti pretimnākoša. Neesot klāt “online” lekcijās visu var noskatīties sev ērtā laikā, izmantojot “Skype” iespējams pieteikties uz konsultācijām. Mācoties šādā skolā ir iespēja iegūt labu izglītību un atrast laiku savām interesēm,” skolu slavē Dace.

Izlaiduma dienā Dace ar Enriko atgriezās no ceļojuma, kamēr vīrs lidostā gaidīja čemodānus, Dace steidzās uz dēla skolas beigšanas svētkiem. Beigu beigās viņa paspēja uz ceremonijas beigām un redzēja kā dēls saņem pamatskolas absolvēšanas diplomu.

Apsveicam Danti ar pamatskolas beigšanu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm