tv3.lv

Indru Salceviču pēc šķiršanās jau aplido pielūdzēju pūļi

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča pēc pusotra laulībā pavadīta gada ar dzīvesstila blogeri un baristu Kasparu Bērziņu pirms Ziemassvētkiem pavēstīja par šķiršanos. Nu Indra atbalstītājiem atklājusi, ka par viņas uzmanību jau sacenšas vairāki vīrieši.

2020. gada 30. decembrī 15:01

Kā Indra Salceviča pavēstījusi savā blogā vietnē ”Instagram”, brīvas meitenes statuss nāk ar kaudzi ziņām “Instagram” un “Facebook” un rakstītājus pat varot iedalīt tādās kā grupās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Vieni ir tie, kas iedomājas, ka sieviete, kura šķiras, ir bēdu sagrauta, viegls medījums, kurš noteikti vēlas izraudāties uz pleca un krist vīrieša apkampienos. Tie sūta komplimentus, ziņas ar ziedu bildēm, sauc visādos mīļvārdiņos un cer iekarot ķermeni ar komplimentu gūzmu.

Otra grupa – precēti vai aizņemti vīrieši, kuri tiešā tekstā raksta, ka vēlas tevi kārtīgi izmīlēt pa kluso, jo kaut kā mājās viss esot complicated un vajag mīļāko ASAP.

Trešā grupa nāk ar skaidru ziņu – man sapnis ir paņemt priekšā slavenību.

Savukārt ceturtā, kas ir nu skaita ziņā lielākā, ir tie, kas sarunu uzsāk ar savu baklažānu un jau norādītajiem to izmantošanas laikiem. Šonedēļ esmu saņēmusi vairāk nekā 10. Un ne tikai bildes ir arī video ar darbībām!” saviem sekotājiem atklājusi Indra.

“Skumjš ir fakts, ka precētie meklē sev mīļākās, lai gan vienkāršāk tak būtu dzīvot vieniem un darīt, ko grib. Kaut vai ar piecām vienlaicīgi. Otrs skumjākais, ka vīrieši savu vērtību redz tikai baklažānos. Ka baklažāna izrādīšana viņiem šķiet pietiekami liels arguments, lai sieviete viņam pievērstu uzmanību. Saprotu intīmo bilžu sūtīšanu un šķiet, ka attiecīgajos saitos tā ir konkrētā prakse, tāpat starp pāriem šāda satura translēšana ir normāla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kronis visam šķiet šodienas pēdējais piedāvājums – 3000 eiro par kopā pavadītu nakti! Wow! A, ko tik maz? Es viņam pretī pajautāju!” raksta Salceviča.

Nesen piedzīvotais viņai licis aizdomāties: “Vai tiešam mūsdienās abpusējai iekārei nav nozīme? Flirts ir izmiris? Un vīriešiem vienkārši ir tā kā vienalga? Lai skaitās? Vai tiešām sociālo tīklu burbulis ir iznīcinājis attiecību veidošanas vērtības kā tādas?”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm