tv3.lv

“Influencere” Elīna Didrihsone spiesta taisnoties par saviem izteikumiem homoseksuāļu jautājumā

Pamatīgu traci šonedēļ sacēlusi pazīstamā “influencere” Elīna Didrihsone, kura pirmo reizi plašākai sabiedrībai klāstījusi savu attieksmi pret homoseksuālu pāru attiecībām. Vēlāk viņai nācies skaidrot, ka tikusi nepareizi saprasta.

2021. gada 19. februārī 10:11

Ceturtdienas rītā ietekmīgā “influencere” un uzņēmēja Elīna Didrihsone, atbildot uz atbalstītāju jautājumiem, skaidrojusi savu attieksmi pret homoseksuāliem cilvēkiem, ņemot vērā, ka pati ir kristiete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sākumā domāju, vai man par šo tēmu ir jārunā, taču sava nostāja man noteikti jāpasaka: esmu kategoriski pret! Tā Dievs mūs nav radījis. Sievietei ir jābūt ar vīrieti un vīrietim ar sievieti,” paziņoja Didrihsone. Vairāk lasi te!

23 gadus vecās uzņēmējas izteikumi šķituši nepieņemami daudziem sabiedrībā zināmiem ļaudīm, kā arī LGBT kopienas pārstāvjiem un atbalstītājiem.

Kā vēlāk vietnes “Instagram” stāstos vēstījusi Elīna, 15 sekundes nav bijis pienācīgs laiks, lai savu viedokli izklāstītu saprotami un nepārprotami. Tāpat viņa atzinusi, ka ar saviem uzskatiem tāpat visiem nebūs gana laba un ar to rēķinās.

“Ļoti daudzi mani ir pārpratuši. Es vienmēr esmu bijusi patiesa, un es arī tagad tāda vēlos būt priekš maniem sekotājiem un arī cilvēkiem, kuri man neseko, bet tagad skatās manu storiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es nekad neesmu bijusi pret cilvēkiem, kuri dzīvo šādu dzīvi. Es nekad neesmu teikusi, ka tu esi neriktīgs vai ka tevi ir jāizdzēš ārā no šīs zemes vai kā citādāk, jo daudzi mani tā ir sapratuši. Nē, tā ir tava dzīve, tā ir tava izvēle.

Ja jautājums ir man, kāda ir mana attieksme pret to, tad es savā dzīvē to nevēlētos, es nevēlētos to savā ģimenē.

Kāds uzskata, ka tā ir izvēle, kāds uzskata, ka viņš piedzimst tāds. Šis viedoklis lai paliek mums katram pie sevis. Un es vispār nevēlos par šo tēmu vairāk runāt, jo, ja godīgi, man nav nekāda sakara ar šo visu, un mana attieksme ir neitrāla, pilnīgi neitrāla.

Man nav nekādu tiesību nosodīt cilvēku par to, kādu dzīvi viņš dzīvo,” skaidrojusi Elīna.

Īsi pirms gulēt iešanas “influencere” vēlreiz precizējusi savas domas, uzsverot, ka ar savu paziņojumu nevienu man vēlējusies aizskart un vairākiem cilvēkiem jau personīgi atvainojusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es neesmu pret cilvēku, kurš dzīvo šādu dzīvi, tāpēc, ja tu arī jūties aizskarts, tad es arī tev atvainojos, jo ne par to bija mans stāsts.

Mums visiem ir tiesības mīlēt, man ir sava mīlestība, un es esmu par tradicionālām attiecībām. Tev ir varbūt citādāka mīlestība, un arī tev ir uz to tiesības,” vēstījusi Didrihsone.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm