tv3.lv

”Izskatās, ka reisa mājup nebūs.” Fitnesa treneris Pēteris Rumpis iestrēdzis Taizemē

Slavenais fitnesa treneris Pēteris Rumpis kopā ar draudzeni Elīnu 8. martā devās uz Taizemi baudīt sauli. Nu jau pārim būtu jāatgriežas, taču izskatās, ka tas neizdosies vēl vismaz mēnesi, jo Latvija ir aizslēgusi robežas – vakarnakt Rīgas lidostā ielidoja uz kādu laiku pēdējie reisi.

2020. gada 17. martā 16:05

“Izskatās, ka paliksim Taizemē mēnesi ilgāk, nekā plānots. 25. martā mums paredzēts reiss mājup, bet izskatās, ka nebūs,” sarunā ar Skaties.lv no Taizemes ziņo Rumpis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklāj treneris, Taizemē šobrīd atrodas diezgan daudz latviešu tūristu, visi saglabā mieru, seko informācijai un cer, ka viss sakārtosies.

“Izskatās, ka mēs paliksim kādu laiku te, paši par savu naudu. Nav jau ļoti dārgi, bet apdrošinātāji neko nesedz. Domāju, ka, ja atcels reisu, izmaksās kompensāciju. Bet grūti pateikt, jo te viss mainās pa dienām – tad var lidot, tad nevar,” stāsta treneris.

Viņš cenšas uz situāciju raudzīties pozitīvi. Ja jau karantīna un viss tāpat apstājies, tad labāk šādā brīdī atrasties saulītē un atvaļinājumā.

“Protams, es nesūdzos par atvaļinājuma pagarinājumu, un Latvijā tas bardaks ir daudz lielāks.

Es varu strādāt attālināti, izmantojot līdzi paņemto datoru. Un, galu galā, arī Latvijā lielākā daļa sporta klubu jau ir slēgti un uzņēmumi nestrādā. Šeit ir situācija daudz mierīgāka un patīkamāka nekā Latvijā.

Tomēr skaistas debesis, skaists laiks, zils ūdens un viss pozitīvais,” dzīvi pozitīvi tver Rumpis.

Skaties.lv atgādina, ka ārzemēs “iestrēgušajiem”, lai atgrieztos mājās, jāsazinās Ārlietu ministrijas Konsulāro dienestu, kurš sniegs tālākas instrukcijas. Vairāk par atgriešanās iespējām Rumpis un citi ārzemēs iestrēgušie var uzzināt TE.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm