tv3.lv

"Ja izcīnīšu soda atcelšanu, tad tos 1000 eiro ziedošu labdarībai." Sauliete uzskata, ka PTAC netaisnīgi uzlicis viņai sodu

Viena no šīs nedēļas apspriestākajām tēmām Latvijas šovbiznesā ir “influenceru” Adrianas Miglānes un Katrīnes Saulietes soda naudas saistībā ar pavirši darītu “influenceru” darbu. Katrīne uzskata, ka sods viņai uzlikts nepamatoti un ir gatava cīnīties par savu taisnību.

2021. gada 27. maijā 11:30

Sociālā tīkla “Instagram” stāstos Katrīne paziņo, ka, beidzot izņēmusi vēstuli no Patērētāju tiesību aizsardzības centra, un, izlasot informāciju par sodu, saprot, ka tas uzlikts netaisnīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Adrianai Miglānei jāmaksā bargs sods saistībā ar “influenceres” darba pārkāpumiem

Ne tikai Miglānei sods! Saulietei jāmaksā 1000 eiro saistībā ar “influenceres” darba pārkāpumiem

“Konkrēti “Instagram” ieraksti, par kuriem centrs runāja iepriekš un par ko mani informēja reklāmu devēji – esmu izdarījusi visu, ko prasīja un atzīmējusi, ka reklāma. Tika atrasti citi ieraksti un par tiem uzlikts sods. Tikai šiem ierakstiem nav jāpievieno vārds reklāma, jo tā nav reklāma,” tā Sauliete.

Sauliete analizē bildes, par kurām uzlikts sods, sakot, ka viņa kopā ar draugiem rīkoja konkursu, kurā kāds varēja laimēt telefonu, bet telefons nav reklāma, jo to ir nopirkusi, netiek reklamēts konkrēts modelis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fotogrāfija, kurā redzams sunīts, kurš ēd no trauciņiem, nav reklāma. Trauciņus radījusi Katrīnes brālēna sievas mazā māsa un palūgusi palīdzēt piesaistīt sekotājus, viņa palīdzējusi, bet par to nav saņēmusi ne centa.

Foto: Sauliete lepojas ar mīļoto, kurš attiecību gadadienā iepriecina viņu ar romantisku ceļojumu uz Turciju

“Ja apmaksāta sadarbība, tad saliku uzrakstu – reklāma. Kur nav apmaksāts – tur arī nav jābūt. Arī “NL” nereklamēju. Fotogrāfijā ir manas personīgās pudeles un es stāstu par labajām īpašībām produktiem, ko pati lietoju, man par to neviens nemaksā. Kāpēc, lai es maksātu sodu par to, ko neesmu darījusi? Ja es būtu vainīga, es samaksātu, bet saprotu, ka neesmu neko pārkāpusi,” analizē Sauliete.

Uzņēmēja nenoliedz, ka var atļauties samaksāt 1000 eiro, bet viņa nesaprot, kāpēc to darīt, ja neko nav pārkāpusi – par to, ka kādam uzdāvinājusi telefonu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrīne aicina neaizmirst, ka ikviens no mums var cīnīties par savām tiesībām, iespējams, laika gaitā viņai pierādīs, ka ir jāapmaksā sods un viņa to izdarīs, bet pagaidām viņa nejūtas vainīga un ir gatava cīnīties par taisnību.

“Aicinu neaizmirst, ka ikvienam ir balsstiesības, ikvienam ir iespēja pierādīt savu taisnību, nekad nevajag klusēt un pieņemt netaisnību. Par ikvienu apmaksātu reklāmu man ir nomaksāti nodokļi – es neesmu “apčakarējusi” valsti. Uzreiz nedomāju neko maksāt, pacīnīšos. Ja izcīnīšu, ka man nav jāmaksā sods, es tos 1000 eiro ziedošu labdarībai, bet neesmu gatava maksāt iestādei, kura izdomājusi mistisku ciparu,” sašutumu neslēpj Katrīne.

Vēlāk ar Katrīni sazinājās PTAC, pēc sarunas “influencere” sapratusi, ka ko mainīt lēmumā par sodu var tikai caur tiesu, bet viņa nedomā padoties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm