tv3.lv

Kaspars Kambala un viņa Olga iestūrējuši laulības ostā

Bijušais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala pēc dažu mēnešu ilgām attiecībām par sievu apņēmis uzņēmēju Olgu Grinčenko-Pacijenko.

2021. gada 18. aprīlī 22:38

Par priecīgo notikumu jaunā jauna sieva pastāstījusi sociālajos tīklos, kur jaunlaulātie saņēmuši simtiem apsveikumu un laba vēlējumu. Tomēr vairākiem šis fakts šķitis neticams, tādēļ ļaudis painteresējušies, vai patiešām viņa ir apprecējusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jā, protams. Kā gan citādi? Es nemāku būt draudzene, tikai sieva. Tāds ieradums,” skaidrojusi Olga. Pēc kāzām viņa pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Olgu Kambalu.

Plašāka sabiedrība par Kaspara Kambalas un uzņēmējas un trīs bērnu mātes Olgas attiecībām uzzināja  februāra sākumā. Abi iepazinušies pagājušā rudenī, kad Kambala vēl bija attiecībās ar modeli un aktrisi Loretu Ezeriņu.

Kaspara mīlas stāsts ar Olgu uzplaucis ātri, un ne mazāk strauji attīstījies.

“Mēs samīlējāmies un sākām satikties katru vakaru. Decembrī viņš atnāca pie manis iepazīties ar manām meitām un… palika. Jau nākamajā dienā gājām skatīties mums kopīgu dzīvokli – ar lielu viesistabu, jo mums abiem patīk uzņemt viesus. Tagad šo dzīvokli iekārto pēc mūsu vēlmēm, un jau martā pārvāksimies,” februāra sākumā Olga stāstīja izdevumam “Vakara Ziņas”.

Kasparam aiz muguras ir divas laulības, bet Olgas 16 gadus ilgā laulība ar trīs meitu tēvu izjuka pēc tam, kad viņa sāka draudzēties ar Kambalu. Sportists efektīgo skaistuli ievēroja vietnē “Instagram” pēc tam, kad viņa bija izrādījusi simpātijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm