tv3.lv

Katrīne Sauliete paziņo, ka ir oficiāli šķīrusies

Par brīvu sievieti, sākoties jaunajam gadam, atkal dēvējama pazīstamā uzņēmēja un divu meitu mamma Katrīne Sauliete. Iedvesmojošā sieviete Jaungada priekšvakarā sacēlusi jezgu, paziņojot, ka oficiāli izšķirta viņas un hokejista Kaspara Saulieša laulība, kas ilga 11 gadus.

2020. gada 2. janvārī 15:13

Par laulības šķiršanu Katrīne gadumijā pavēstīja vietnes “Instagram” īsajos stāstos.

“Tā tas notiek dzīvē. Gadās arī tā. Neviens nav nomiris, viss kārtībā, dzīvojam katrs savu dzīvi. Vēlu laimi viņam, un viņš vēl laimi man,” Katrīne saviem atbalstītājiem atskaitījusies “Instagram”. Viņa pastāstījusi, ka dzirdējusi dažnedažādas baumas par un ap abu šķiršanos, taču tajās neesot patiesības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Influencere” esot saņēmusi “752 fanu vēstules” par šo tēmu, taču katram atsevišķi skaidroties netaisās, tāpēc par tēmu izteikusies visiem kopā “Instagram” stāstiņos, kuros aicinājusi ļaudis nesmīdināt viņu ar baumām un uzjautrinājusies par sabiedrības interesi par šo lietu.

Kaspars gan nav bijis tik runātīgs un ir uzsvēris, ka negrasās situāciju sākt vētīt publiski. Kā liek noprast viņa vēstījumi “Instagram”, hokejistam nu jau bijušās publiskās izpausmes viņu privātās dzīves sakarā bijis negaidīts un ne visai patīkams pārsteigums.

“Ja kādam cilvēkam vajag kaut kādu haipu, uz doto brīdi uzhaipot, kā tas viss ir labi, tad lai viņš haipo. Bet es ceru, ka jūs cienīsiet mani un liekus jautājumus neuzdosies, jo viss, kas ir, paliek pie manis,” “Instagram” vēstījis hokejists un visiem novēlējis laimīgu jauno gadu un mieru katrā ģimenē.

Tāpat sportists publicējis video, kas liek domāt par viņa iekārtošanos jaunā mājoklī.

Kaspars un Katrīne apprecējās 2008. gadā un allaž bija radījuši saskanīgas ģimenes iespaidu. Tādēļ daudziem bija liels pārsteigums, kad īsi pirms desmitās kāzu jubilejas pāris pavēstīja, ka ir pārtraukuši kopdzīvi. 2018. gada izskaņā pāris atkal bija kopā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm