tv3.lv

Katrīnei Saulietei nākas taisnoties par savu atpūtas braucienu uz Ēģipti

Aprīļa sākumā atpūtas braucienā uz Ēģipti devusies pazīstamā “influencere” un uzņēmēja Katrīne Sauliete. Taču vēsts sacēlusi tik lielu troksni nācijas vidū, ka nu viņa spiesta skaidroties.

2021. gada 7. aprīlī 8:53

Jau vēstījām, ka aprīļa pirmajās dienās Katrīne Sauliete kopā ar meitām Kortniju un Keriju devās uz siltajām zemēm. “Man galva bija tik traki pilna, ka tā jāizvēdina, bet pirms trīs dienām sapratu – man to vajag! Un šodien jau esmu Ēģiptē!” viņa vēstīja saviem sekotājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrīne uzsvēra, ka “tiešām izvēdina galvu”, lai atgrieztos Latvijā un darbā “ar jauniem spēkiem un jaunu enerģiju, jo priekšā ir jauni mērķi”.

Pēc ažiotāžas, kas izvērtusies viņas sekotāju un interneta lietotāju vidū, viņa spiesta skaidrot, kādēļ laikā, kad Ārlietu ministrija aicina neceļot bez būtiskas nepieciešamības, viņa tomēr devusies atpūtas braucienā ārpus Latvijas.

Kā savā “Instagram” blogā uzsver Sauliete, “nekas nekad nav droši, ja tu pats sevi nesargā”.

“Atceros – pirms pāris gadiem visus biedēja ar terorismu un tāpēc pirms ceļojumiem ieteica trīs reizes padomāt, vai doties kaut kur.

Pagājušogad, kad uz Maroku lidoju, man sastāstīja šausmu stāstus, ka tūristus var vienkārši uz ielas ar nazi sagriezt un noteikti nedrīkst dzert svaigi spiestās sulas, jo dabūšot hepatītu.

Šogad Covid visus ir apņēmis tik ļoti, ka visikdienišķāko lietu, kas Ēģiptē jāievēro un noteikti jābūt līdzi (“Sorbex” vai oglītes) aizmirsām, jo tagad citu slimību vai kaišu nav kā tikai tas. Protams, kad viens no bērniem tomēr paņēma dzērienu ar ledu, sapratām, ka tā bijām pārņemtas ar Covid testiem, maskām un visu, kas ar to saistīts, ka lietu, ko noteikti jāņem līdzi, aizmirsām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un, protams, visas šīs lietas eksistē, bet tāpēc tu tak pats apzinies, ko dari, cik liels risks, un mēģini visus šos faktorus izbēgt,” saviem sekotājiem vēsta Katrīne.

Katrīne rēķinājusies, ka būs cilvēki, kas viņu par ceļošanu pandēmijas laikā nosodīs.

“Bet varu pateikt to, ka šo vīrusu jūs varat saķer jebkur, arī Latvijā. Un pie tam šobrīd ir tik daudz drošības pasākumu, ka ir skaidrs, ka piemājas veikaliņā to var saķert ātrāk,” viņa spriež.

Viņa stāsta, ka Covid-19 testu veikusi dienu pirms lidošanas uz Ēģipti, tas tiks taisīts arī dienu pirms atgriešanās Latvijā, kā arī ierodoties dzimtenē.

Tāpat viņa uzsver: “Man šis piedāvājums atnāca trīs dienas pirms izlidošanas un sapratu, lai neizdegtu no pārslodzes darbā, man jābrauc.” Un, tā kā lēnā interneta dēļ Katrīne pastrādāt nav iespējams, tad “tiešām sanāk restartēties”.

Viņai ir kas sakāms arī par to, kādēļ mīļotais vīrietis Pēteris Vasiļevskis nav devies līdzi: “Mums viss ir ideālākajā kārtībā. Kā jau zināt viņš man ir pilots un viņam ielika tieši darba reisus, un, tā kā šis ceļojums nebija laicīgi plānots, tad nu mēs, tikai meitenes, esam.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm