tv3.lv

”Pareizi būtu piekaut viņu uz ielas.” Kivičs pošas izskaidroties ar puisi, kurš publiski izsmējis viņa mīļoto Lieni

Šī brīža “karstākā” Latvijas šovbiznesa mīlnieka Andra Kiviča, kurš allaž centies būt atklāts pret sabiedrību, stāstot par savām attiecībām, mērs beidzot ir pilns. Kāds jauneklis atļāvies internetā pajokot par Kiviča izredzētās Lienes Skulmes īpašajām attiecībām ar Andriem, un mākslinieks apņēmies puisi atrast, lai viņam šo to izskaidrotu. Un viņš ir gatavs likt lietā dūres!

2019. gada 8. janvārī 14:36

Kamēr daļa tautas priecājas par Kiviča un Skulmes skaisto mīlestību, netrūkst arī tādi, kuri par šīm attiecībām vīpsnā, brīžiem balansējot uz bīstamas robežas. Nu šo robežu pārkāpis kāds jauneklis, kurš sevi virtuālajā vidē dēvē par Liktenīgo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv izdevās atrast Liktenīgo, un viņam ir paziņojums Kivičam! Lasi TE!

Viņš sociālajos tīklos publicējis karikatūru, kurā Liene redzama ar asiņainu izkapti pār plecu, klauvējot pie Andra Kiviča durvīm. Blakus durvis rotā aktiera Andra Buļa attēls, un pa tām jau plūst asins tērcīte.

“Ietago nākošo Andri!” aicina Liktenīgais.

Kamēr daļa tautas uzjautrinās par šo karikatūru, Kiviča mērs ir pilns. Viņš ir gatavs savu sievieti aizstāvēt, un, lai to izdarītu, ir apņēmies atrast Liktenīgo.

“Un tagad viena mūsu sabiedrības daļa ir tādā punktā, kur trīs bērnu mamma tiek attēlota kā nāve Un viena liela mūsu latviešu sabiedrības daļa saka, ka tas ir forši un baigi rēcīgi. Un izrāda sajūsmu. Apsveicu visus 2019.gadā ar jaunu cinisma līmeni. Izdarījis to ir jaunais cilvēks attēlā. Es viņu protams atradīšu, un man viņam būs piedāvājums,” šādu ierakstu sociālajos tīklos publicējis Kivičs.

Nedaudz vēlāk ieraksts papildināts ar tekstu: “Pareizi , protams, būtu piekaut viņu uz ielas, bet tad jau atkal sāksies.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis pievienojis “jokdara” bildi un aicina tos, kam zināmi puiša kontakti, nekavējoties tos nodot Kivičam.

Šī nav pirmā reize, kad mūziķis kā īsts vīrietis gatavs aizstāvēt savu sievieti. Savulaik Kivičs ieradās pie kāda žurnāla redaktora, lai ar dūrēm norādītu, ko domā par viņa pārstāvētā medija visatļautību attiecībā uz viņa tā brīža mīļoto sievieti Danu Dombrovsku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm