tv3.lv

”Latvija geju popularizēšanā ir aizgājusi par tālu.” ”Lauku sētas” Ingus aicina iestāties par ģimenes vērtībām

Pēc Elīnas Didrihsones izteikumiem par ģimenes vērtībām un tiem sekojošās seksuālo minoritāšu tiesību aizstāvju pārmetumu vētras ar savu viedokli klajā nāk “Lauku sētas” septītās sezonas dalībnieks Ingus Belanoška. Puisis aicina arī citus neklusēt – pretējā gadījumā, sabiedrībai pārlieku nākot pretī homoseksuāļiem, tradicionāls ģimenes modelis neviļus paliek otrajā plānā un tā piekritēji – diskriminēti.

2021. gada 27. februārī 18:00

“Uzreiz teikšu tā – homoseksuāļi mani netraucē, nekādu naidu pret viņiem nejūtu, taču pēc tā, kas notiek medijos pēc Elīnas Didrihsones izteiktā viedokļa, vairs nevaru klusēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīna nevis kādam kaut ko pārmeta, bet izteica savu viedokli par ģimenes vērtībām. Un izpelnījās milzu nosodījumu, jo atļāvās vienkārši pateikt to, ka sievietei jābūt kopā ar vīrieti,” sarunā ar Skaties.lv teic Ingus.

“Lauku sētas” dalībnieks atceras, ka vēl pirms 10 gadiem par gejiem Latvijā daudz nerunāja. Nu, ieslēdzot teju jebkuru pašmāju izklaidējošo šovu, priekšā smaida homoseksuāļi, transseksuāļi un vīrieši, kuri pārģērbušies par dāmām.

“Ja homoseksuāļu popularizēšana Latvijā turpinās tā plaukt un zelt, kas būs pēc 10 gadiem? Klubā, iepazīstoties ar feinu meiteni, būs neuzkrītoši jāpačamda viņai kājstarpe, lai saprastu, vai tas nav čalis?

Mani netraucē geji, esmu draudzīgs cilvēks un pieņemu katru, kāds viņš ir, bet, manuprāt, Latvija geju popularizēšanā ir aizgājusi par tālu. Ja cilvēks ir homoseksuāls un dzīvo savu dzīvi, man nav iebildumu. Bet, ja ieslēdzot televīziju, man katru dienu priekšā vīrieši, kuri vēlas kļūt par sievietēm, man vairs nav, ko teikt,” skarbs savā vērtējumā ir Ingus.

Puisis uzskata – kamēr homoseksuāļu un viņu aizstāvju pulks Latvijā aug, turklāt tie turpina skaļi cīnīties par savām tiesībām, tradicionālu ģimenes vērtību piekritēji sāk baidīties un klusē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīnas Didrihsones gadījums esot lielisks piemērs – meitene, kura atļaujas publiski izteikt atbalstu tradicionālas ģimenes vērtībām, tiek publiski “noēsta bez sāls”. Turklāt, ja kāds publiski aizstāv homoseksuāļu tiesības, nācija viņam uzgavilē. Un tā, pēc Ingus domām, ir diskriminācija.

“Viss ir sagriezies kājām gaisā. Es nesaku, ka homoseksuāļus būtu jāapspiež, bet nedrīkst ļaut viņiem vērsties pret tradicionālu ģimenes vērtību aizstāvjiem, kā tas notika Didrihsones gadījumā.

Ja tas tā turpināsies, pēc 10 gadiem teikšana būs tikai gejiem – katrs, kurš atļausies atbalstīt tradicionālas vērtības, tiks nolikts pie vietas kā diskriminētājs.

Tas viss ir aizgājis par tālu. Ja esi tāds, tad dzīvo savu dzīvi, bet neplāties un neiestājies pret tradicionālām ģimenēm, sūdzoties, ka tevi diskriminē.

Es esmu Elīnas pusē. Un es uzskatu, ka viņa šajā gadījumā ir cietēja, jo, aizstāvot ģimenes vērtības, saskārusies ar homoseksuāļu agresiju. Vai tā tādā gadījumā nav ģimenes vērtību diskriminācija?” aizdomāties aicina Ingus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš neslēpj, ka, raugoties, kas apkārt notiek, cik aktīvi dažādos medijos un šovos tiek popularizēti homoseksuāļi, viņam rodas jautājums – cik šobrīd Latvijā ir tradicionālo vērtību piekopēji un cik – homoseksuāļi un transpersonas?

“Es ceru, ka mūsu, tradicionālo vērtību piekritēju, tomēr ir vairāk. Taču tas, kas pašreiz notiek publiskajā vidē, liecina nevis par neiecietību pret homoseksuāļiem, bet gluži otrādi – geji sāk apspiest tradicionālas ģimenes.

Pēc Didrihsones izteikumiem un tiem sekojošā sabiedrības naida arvien vairāk cilvēki sāks baidīties runāt par ģimenes vērtībām, baidoties no geju reakcijas.

Es nebaidos. Man no “Lauku sētas” laikiem ir bieza āda, es gribu pateikt – visu cieņu Elīnai. Un vēlos publiski pateikt, ka iestājos par ģimenes vērtībām.

Vīrieši, nu, nepārtopiet par sievietēm. Mums Latvijā jau ir tik daudz īstu, skaistu sieviešu, un viņām vajag īstus vīriešus.

Mēs, stiprā dzimuma vīrieši, nedrīkstam ļaut sevi pazemot, mums ir jāaizstāv ģimenes vērtības,” uzskata Ingus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm