tv3.lv

Latvijas slavenību 2019. gada skaistākās kāzas

Šogad laulības ostā iestūrēja vairāki Latvijā populāri ļaudis, un Skaties.lv apkopojis slavenību kāzas, kas šogad izraisīja lielāko sabiedrības interesi.

2019. gada 24. decembrī 11:08

Janvāra vidū kļuva zināms, ka pēc 10 gadus ilgas kopdzīves gredzenus mijuši mūziķis un producents Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, un viņa draudzene Elizabete Kalniņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Februāra sākumā Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskās draudzes baznīcā laulības ostā iestūrēja dziedātāja Rūta Dūduma un grupas ”Framest” līderis Jānis Ķirsis. Pāris apprecējās pēc piecus gadus ilgām attiecībām.

Lieldienu brīvdienās ar skaistajiem jaunumiem nāca klajā jaunākais no brāļiem Leperiem – radio ”Star FM” personība un pasākumu vadītājs Oskars Lepers. Par viņa sievu kļuva Riharda un Sarmītes Pīku meita Elīna Pīka, ar kuru viņu vieno ilgstošas attiecības.

Savukārt vasaras sākumā precētu vīru pulkam pievienojās populārais šlāgermūzikas izpildītājs Jānis Moisejs – pēc vairāku gadu draudzības viņš par sievu apņēma savu mīļoto Ritu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūlija vidū par precētu sievu kļuva Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska – pēc gandrīz trīs gadu draudzības viņa apprecējusies ar mīļoto Gunti.

Vasaras plaukumā laulības ostā iestūrēja arī mūziķis, grupas ”Flame&The Rolltones” līderis Atis Zviedris un TV3 analītiskā raidījuma ”Nekā personīga” vadītāja Ilze Jaunalksne un viņas mīļotais vīrietis LTV žurnālists un raidījumu vadītājs Gundars Rēders.

Gadu pēc saderināšanās laulības ostā iestūrēja viens no pašmāju skaistākajiem aktieru pāriem – Dailes teātra tandēms Ieva Florence un Oskars Vīksne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja arī dziedātāja, bijusī parabobslejiste Annija Krūmiņa, kura apprecējās ar savu mīļoto Aleksi Kļaviņu.

Par vasaras gaidītākajām kāzām uzskatāmas augusta pirmajā pusē notikušās pazīstamā gastroenterologa Hosama Abu Meri un viņa mīļotās sievietes, žurnālistes Lindas Krūmiņas kāzas.

Augustā kāzas nosvinēja arī skandalozais mākslinieks Artūrs Bērziņš un viņa izredzētā Keita Morfeja. Taču šīs noteikti nebija tradicionālas kāzas. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāja mākslinieks, pat tās bijušas kā performance, kurās viesi mielojušies ar… jaunā pāra asinīm.

Augusta nogalē par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja muzikālās apvienības “Duets Sandra” līderis Andris Brīnums un žurnālists un politiķis Ansis Pūpols.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat sabiedrības redzeslokā nonāca populārās aktrises un TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigznes Evijas Skultes kāzas ar mīļoto vīrieti igauņu uzņēmēju Aimuru Krūzi.

Precētu sievu pulkam šovasar pievienojās arī dziedātājas Agnese Rakovska un Kristīne Prauliņa.

Par precētu vīru šovasar kļuva iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Egils Langovskis, kuru Latvijas iepazina mīlas spēles trešajā sezonā, – viņš vasaras nogalē mija gredzenus ar mīļoto Anitu.

Savukārt Ziemassvētku priekšvakarā ar fantastiskiem jaunumiem nāca klajā saimnieku šova piektās sezonas populārākais saimnieks Ilmārs Brīvnieks no Alojas – vīrietis turējis savu solījumu ar kāzām nekavēties un 21. decembrī apprecēja šovā izvēlēto Beāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm