tv3.lv

Latvijas slavenību 2021. gada skaistākās un apspriestākās kāzas

Arī šogad pandēmija lika ieviest korekcijas daudzās dzīves jomās, taču daudziem slaveniem ļaudīm šis gads paliks atmiņā ar vienu no skaistākajiem notikumiem mūžā.

2021. gada 24. decembrī 10:11

Portāla Skaties.lv apkopojumā viss par aizejošā gada skaistākajām un apspriestākajām kāzas, ko svinēja pašmāju zvaigznes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

20 Latvijas slavenību bērni, kuri pasaulē nākuši 2021. gadā

Pašā gada sākumā – 6. janvārī – Turcijā ar vietējo skaistuli Ševketu apprecējās TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” piektajā sezonā iepazītā Jeļena Petrova. Pēc kāzām daiļava pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Jeļenu Karadžanu.

Pavasarī Jeļena un viņas vīrs kļuva par vecākiem meitiņai.

Aprīļa vidū pēc dažu mēnešu ilgām attiecībām bijušais basketbolists, tagad bokseris Kaspars Kambala par sievu apņēma uzņēmēju Olgu Grinčenko-Pacijenko.

Maija izskaņā precētu vīru pulkam pievienojās dziedātājs Rinaldo – viņš apprecēja savu mīļoto sievieti un meitiņas māti Inesi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par šā gada apspriestākajām kāzām pašmāju šovbiznesā kļuva 16. jūnijā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā notikušās multimākslinieka Kašera un viņa mīļotā vīrieša Jāņa Miņina precības. Jaunlaulāti pēc kāzām pieņēma viens otra uzvārdus.

Jūnija otrajā pusē par precētu vīru kļuva pazīstamais autosportists Reinis Nitišs – pēc vairāku gadu kopā būšanas viņš mija gredzenus ar draudzeni un savu lielāko atbalstītāju Lauru.

Ap šo laiku grandioza kāzas ASV nosvinēja Latvijā dzimušais parkūrists Pāvels Petkuns un viņa mīļotā sieviete Railija Rīda, kura Amerikā ir pieprasīta pieaugušo filmu zvaigzne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovasar atkal par precētu sievu kļuva dažādu TV šovu un videoklipu režisore un producente Aija Strazdiņa – viņa mija gredzenus ar savu mīļoto vīrieti uzņēmēju Staņislavu Ratinski.

Vasaras plaukumā priekpilnus jaunumus plašākai sabiedrībai pavēstījis arī pazīstamais mūziķu pāris Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs – abi laulības ostā bija iestūrējuši jau pavasarī.

8. jūlijā jaunlaulāto pulkam pievienojās fitnesa skaistuļi Gints Valdmanis un viņa mīļotā sieviete Jekaterina Sidorova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

26. augustā pāris sagaidīja pasaulē pirmdzimto meitiņu.

Jūlija vidū viens otram jāvārdu teica pazīstamais producents Igors Linga un viņa draudzene Liene.

Precētu sievu pulkam šovasar atkal pievienojās viena no Latvijas Nacionālā teātra spožākajām zvaigznēm – skaistā un talantīgā aktrise Agnese Cīrule.

13. augustā apprecējās dziedātāja, šova ”O Kartes skatuve” zvaigzne Lingita Lina Bopulu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

19. augustā par iestūrēšanu laulības ostā pavēstīja dziedātāja Katrīne Lukins un grupas ”Rock`n`berries” solists Oskars Millers.

Skaistu notikumu privātajā dzīvē šogad piedzīvoja arī TV3 attiecību šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Velga Platace.

6. novembrī viens otram jāvārdu teica dziedātājas Aijas Kukules meita Ance Kukule un viņas mīļotais vīrietis Uldis Sniķers.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm