tv3.lv

”Lauku sētas” ņiprā Dace stresa dēļ notievējusi līdz 31 kilogramam

Šova “Lauku sēta” sestās sezonas zvaigzne Dace Bullīte pārsteigusi savus fanus, publicējot attēlu, kurā redzama uz svariem. Kā skaidri norāda cipari, ņiprā “Lauku sētas” meitene sver tikai 31,6 kilogramus!

2020. gada 1. oktobrī 11:50

To, ka sver mazāk, nekā ierasts dāmām, Dace neslēpa, ierodoties uz “Lauku sētas” atlasi pagājušovasar. Tolaik trīs bērnu mamma svēra 36 kilogramus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv uzsvēra Dace, viņa piektajā klasē svērusi tikpat, cik tagad. Ja kāds domā, ka viņai ir anoreksija, lai domā – sievietes draugi un tuvinieki zina, ka viņai ar veselību viss kārtībā, un to pierādīja arī darbi “Lauku sētā” – mazā Dace darba spara ziņā pārspēja ne vienu vien kungu!

Nu Dace kļuvusi vēl trauslāka – sieviete “Facebook” ievietojusi bildi uz svariem, kurā redzams – viņ sver 31,6 kilogramus.

“Foto tiem, kas netic par manu unikālo svaru – šī rīta svēriens pēc dušas,” teic Dace.

Attēls, protams, izraisījis plašas diskusijas. Dace brīdināta, ka “tāds svars ir pataloģisks, var sākties veselības problēmas”.

Kāda Daces sekotāja spriedusi, ka rezultāts nav pareizs – “Lauku sētas” laikā Dace svērusi 36 kilogramus, un vēl vairāk notievēt taču nav iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja nervi dara savu, varu dažu dienu laikā notievēt pat par vairākiem kilogramiem. Šobrīd mazliet ir tāds strespilns periods dzīvē,” skaidrojusi Dace.

Viņa šobrīd ēdot “pāris reizes nedēļā”, taču faniem nav jāuztraucas – Dacei pārtikas pietiek, taču dzīvesveids tik trauksmains, ka ēst neesot ne laika, ne vēlēšanās. Sieviete esot mēģinājusi uzbaroties, taču tas esot velti izniekots ēdiens. Visiem satrauktajiem faniem Dace vēlas uzsvērt, ka jūtas labi un ir apmierināta ar izskatu.

Turklāt viņa ir enerģijas pilna un nolēmusi pievienoties Zemessardzei.

Nepalaid garām! Jaunā “Lauku sētas” sezona ar jauniem varoņiem jau rīt debitēs TV6!

Tikmēr pati Dace manīta šova “Operācija. Jauna dzīve” atlasē. Vai Dace iekļūs šovā? Nepalaid garām – šovs jau nākamnedēļ sākas TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm