‘’Lielāka piekrišana Latvijā ir tām meitenēm, kuras nav pievilcīgas.’’ Eglīte par savu attiecību statusu šoruden

23 komentāri
‘’Lielāka piekrišana Latvijā ir tām meitenēm, kuras nav pievilcīgas.’’ Eglīte par savu attiecību statusu šoruden
KASPARS KRAFTS, F64

Pēc aktīvas vasaras un filmēšanās šovā ‘’Piecērt Eglītei!’’ daiļā Līga Eglīte šoruden pazudusi no publiskās aprites. Sarunā ar Skaties.lv Līga atklāj, kāds ir viņas attiecību statuss šobrīd un ko domā par kārumnieku pulku, kas turpina viņu aplidot.

‘’Vasara beigusies, rudens jau tūlīt arī jau būs pagājis, bet man joprojām raksta neskaitāmi vīrieši. Diemžēl ļoti daudzi no tiem ir nenopietni,’’ sarunā ar Skaties.lv atklāj Līga.

Uz jautājumu, vai viņas sirdī jau nav iekritis kāds īpašs puisis, ar kura palīdzību nenopietnos pielūdzējus ‘’atšūt’’, Līga atbild visai stingri.

‘’Es uzskatu tā – cilvēks ir vai nu precēts, vai neprecēts. Sievietei nav baigi jādižojas ar kavalieru daudzumu,’’ tā Līga. Un apprecējusies viņa pa šo laiku nav, bet nenopietni romāni daiļavu neinteresē.

‘’Standarta jautājumi, ko vīrieši uzdod pirmajā vēstulē, ir ‘’vai tev kāds ir?’’, ‘’puisis tev ir?’’. Mūsu vīrieši kļuvuši ļoti bailīgi.

Ja vīrietis ir tiešām ieinteresēts, viņš izdomās veidu, kā satikt dāmu, kas patīk. Tie, kuri jautā, vai man kāds ir, tēmē uz nenopietnām attiecībām, vieglu izklaidi. Mani tas neinteresē, bet diemžēl Latvijas sievietes pašas pieļauj to, ka puiši pret viņām attiecas šādi.

Parasti vīrieši mēdz jautāt ‘’vai tava sirds ir brīva’’. To var tulkot vienkārši – vīrieši baidās, vai nav kāds, kurš šo sievieti jau lieto, bet precēt negrib.

Standarta situācija: vīrieši padzīvot kopā grib, bet ģimeni negrib. Vīrietis vienkārši lieto sievieti, gatavs izsist zobus jebkuram citam, bet arī pats precēt negrib,’’ paradoksu skaidro Eglīte.

Viņa novērojusi vēl kādu interesantu tendenci, kas akcentē mūsu vīriešu bailīgumu.

‘’Mūsu vīriešiem bail pieiet skaistām sievietēm. Lielāka piekrišana Latvijā ir tām meitenēm, kuras nav pievilcīgas. Baidoties uzrunāt pievilcīgās meitenes, vīrieši uzrunā pelēkās peles, kuras kādam citam jau ir princeses,’’ skaidro Eglīte.

Vai Eglītes skaistums attur tevi viņu uzrunāt?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

27% - Jā, man bail uzrunāt tik skaistu sievieti.

73% - Nē, esmu pašpārliecināts un gatavs uzsākt sarunu!

Kā uzsver šovu ‘’Lauku sēta’’ un ‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzne, viņa nevēlas savus spēka gadus ‘’notriekt, iesaistoties nenopietnās attiecībās’’.

‘’Neizskatu šādas vīriešu vēstules vispār,’’ tā Eglīte.

23 komentāri