tv3.lv

Lielo izmēru modele Tatjana cīnās, lai sabiedrība uztver apaļīgu sievieti par skaistu, ne izlaidušos sliņķi

Pēc pāris dienām Ukrainā sāksies otrās sezonas atlase televīzijas šovam “Модель XL” (Modele XL), kurā arī šogad kā viena no žūrijas pārstāvēm būs mūsu pašu lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča. Modele devusies uz Ukrainu, lai piedalītos atlasēs un atrastu piemērotākās dalībnieces.

2018. gada 2. jūnijā 14:09

Tatjana devusies uz Ukrainu ar labām domām, ir pozitīvi noskaņota, jo sievietei viss process liekas aizraujošs. Viņa ar nepacietību gaida otrās sezonas sākumu, jo vēlas redzēt šī gada dalībnieces. Daudz informācijas par gaidāmajām filmēšanām modele nevar atklāt, bet neslēpj, ka sezona būs vēl interesantāka un aizraujošāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušās sezonas uzvarētāja Marija Pavļuka veiksmīgi darbojas modes industrijā, viņa ir rotājusi žurnāla “Cosmopolitan Ukraine” vāku un kļuvusi par zīmola “Atan Plus” seju.

“Runājot par nākotnes plāniem man, ir piedāvājums piedalīties pasaules slavenā projektā, tam ir milzīgs reitings televīzijā. Nav bijis laiks visu kārtīgi apdomāt, tomēr ambīcijas un ziņkārība jau ņem virsroku,” sarunā ar portālu Skaties.lv nākotnes plānus atklāj Tatjana.

Foto: Personīgais arhīvs

Pēc šova, intervijām, žurnālu vākiem sieviete ik dienu saņem vēstules no korpulentām sievietēm, kuras raksta, ka viņa ir iedvesmas avots, tiek uzdoti jautājumi, prasīti padomi.

Būt žūrijas loceklei ir ļoti nozīmīgi, tas palīdz būt par autoritāti un rada iespēju translēt sabiedrībai savus uzskatus, ko citi uztver ar cieņu un respektu. Tatjana jau no 2009.gada Latvijā cīnās par to, lai sabiedrība uztver apaļīgu sievieti par skaistu, nevis izlaidušos sliņķi, ēdiena mīlētāju, nekā nedarītāju.

Foto: Personīgais arhīvs

“Es nekliedzu, ka apaļīga sieviete ir labāka, translēju to, ka katra sieviete ir skaista. Esmu ļoti prasīga pret sevi, jo zinu, ka esmu piemērs citām. Nav nemaz tik viegli būt mūsdienīgai, stilīgai ar tādām auguma proporcijām, kādas ir man. Regulāri rūpējos par savu ķermeni, organismu un neaizmirstu par iekšējam vērtībām,” informē Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Модель XL” demonstrē to, kā patiesībā dzīvo sievietes ar “saldajām” formām, ka viņām trūkst mīlestības, uzmanības, cik ļoti viņas cīnās ar kompleksiem. Katrai dalībniecei ir sava dzīves drāma, šovs parāda, ka apkārtējiem trūkst tolerances, un tieši tas padara korpulentās dāmas nelaimīgas.

Foto: Personīgais arhīvs

Interesantākais šovā ir vērot procesu, kā dāmas mainās. Šāda procesa radīšana ir ļoti veselīga un vajadzīga, kā terapija sievietēm.

“Man Ukrainā ir pavisam cita dzīve, ir gan personīgais šoferis, stilistu komanda, atsevišķs grimētājs, frizieris, menedžeris un producents. Vadoties no “raidera”, mani baro un izmitina divas administratores, kuras neatļauj pašai pat kurpes novilkt vai izkāpt no mašīnas bez palīdzības. Ukrainā tikai strādāju, tāpēc telekanāls rūpējas, lai man nav jādomā par sadzīves lietām,” savas ikdienas gaitas atklāj Tatjana.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm