tv3.lv

Lindas Mūrnieces un Agra Freiberga laulība: pāris atsakās komentēt šā brīža attiecību statusu

Par pagājušā gada izskaņas negaidītāko un skaistāko pārsteigumu Latvijas slavenību aprindās kļuva uzņēmējas Lindas Mūrnieces un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieka Agra Freiberga pēkšņās kāzas. Diemžēl divus mēnešus pēc kāzām allaž atsaucīgais pāris sarunā ar Skaties.lv par savu attiecību statusu runāt izvairās.

2021. gada 20. janvārī 12:00

19. janvārī Latvijas mediju vidi pāršalca baumas par iespējamu krīzi divus mēnešus ilgajā laulībā – no Lindas un Agra sociālā tīkla ”Facebook” profiliem ir ”pazudis” attiecību statuss, uzņēmēja vairs nav dēvējama par Mūrnieci-Freibergu, bet tikai par Mūrnieci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv sazinājās ar abām pusēm, lai noskaidrotu, vai tiešām tik pēkšņi mainījies abu attiecību statuss.

Mūrniece sarunās ar medijiem allaž bijusi atsaucīga un publiskajā telpā nekad nav baidījusies atklāti runāt par privātām tēmām.

Uzņēmēja sarunā ar Skaties.lv paziņo, ka, lai arī apzinās, ka viņas laulība šobrīd ir mediju aktuālais temats, šis būs gadījums, kad viņa klusēs. ”Es neplānoju par to runāt,” savā nostājā strikta ir Linda.

Tai pat laikā uzņēmēja turpina būt sociāli aktīva un ”Facebook” publisko ierakstus, daloties pārdomās par dažādām dzīves norisēm. Viņa atklājusi saviem draugiem un sekotājiem, ka joprojām saņem iepazīties kāru kungu piedāvājumus ”Facebook” un dalās ziemas sajūtās un emocijās. Par savu privāto dzīvi Linda gan pagaidām klusē.

Arī šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazītais Agris Freibergs sarunā ar portālu Skaties.lv atteicās komentēt savu un Lindas Mūrnieces attiecību statusu. Šova zvaigzne nebija gatava pat apstiprināt šķiršanās faktu vai uzsvērt, ka viņa privātajā dzīvē viss ir vislabākajā kārtībā.

”Tagad noteikti neko negribu komentēt. Ir tak daudz kas interesantāks un labāks par ko rakstīt. Ne cilvēku privātā dzīve,” nelokāms savā lēmumā ir Agris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis, jautāts par attiecību statusu, atbild ar zīmīgi pretjautājumu – ja tev būtu tā, tu komentētu, liekot noprast, ka attiecībām pienācis krahs?

Pēdējās Lindas un Agra bildes vai kopīgi ieraksti sociālajos tīklos publiskoti 2020. gada Ziemassvētkos. Toties Jauno gadu pāris sāka bez kopīgām fotogrāfijām, bez attiecību statusa norādes, kā arī Linda sociālajos tīklos beigusi lepoties ar dubulto uzvārdu: Mūrniece-Freiberga. Agris laiku velta atvasēm, publiskojot ģimeniskus kadrus, kuros viņš redzams kopā ar bērniem baudām ziemas prieks. Tēvs un dēli braukuši ar ragaviņām, rīkojuši mežā pikniku, kā arī baudījuši jūras salto gaisu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm