tv3.lv

Makā visu laiku stāv ”simtnieks”, pie mājas baseins! Skandalozā Aija Nīderlandē dzīvo kā bagātniece

Šovu zvaigznei Aijai Dembovskai dzīvē gājis kā pa kalniem, taču tagad viņa ar prieku ziņo, ka sasniegusi zināmas virsotnes. Sarunā ar Skaties.lv Nīderlandē dzīvojošā meitene atklāj, ka šopavasar atsvabinājusies no postošām attiecībām, tikusi pie prestiža darba un dzīvo kā bagātniece.

2018. gada 2. jūnijā 9:56

“Man iet superīgi. Dzīvoju Nīderlandē, strādāju loģistikas nozarē. Automazgātuvē mazgāju ļoti glaunas mašīnas,” var palepoties daiļava.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene neslēpj, ka sakumā viss tik rožaini nav bijis. Viņa “iegrābusies”, uzķeroties sliktam sludinājumam, un pirmā Nīderlandes pieredze bijusi visai postoša.

“Dzīvoju dzīvoklī, kur viss bija netīrs. Putekļu sūcējs turējās kopā ar dzeltenu līmlenti un sita elektrību, bet no veļasmašīnas tecēja ūdens,” atceras Aija.

Viņa nomainījusi darba devējus un nu tikusi īstā zelta bedrē – dzīvē, par kādu allaž sapņojusi.

“Nedēļā nopelnu 500 eiro. Jau nopirku sev jaunu telefonu.

Dzīvoju bagātnieku rajonā. Pie manas mājas ir ezers, baseins un tenisa korti! Kā īstai bagātniecei.

Veltu laiku sev. Ledusskapis vienmēr pilns, tikai nav laika gatavot. Naudas netrūkst. Makā man visu laiku stāv simtnieks. Es to dēvēju par naudu tēriņiem,” savu bagātnieces dzīvesveidu raksturo Aija.

Pavasarī Latviju pāršalca Aijas romantiskais stāsts – viņai likās, ka beidzot atradusi sevis cienīgu puisi, ar kuru varētu pat apprecēties. Par attiecībām lasi TE! Šis puisis nu atgriezies Latvijā, bet Aija izvēlējusies palikt Nīderlandē, jo mīlasstāstā iejaucies “zaļais pūķis”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nupat viņš atvainojās man, ka nav atbildējis, jo divas dienas nodzēris. Man to nevajag,” savu vērtību zina Aija.

Viņa dala istabu ar poļu meiteni, ar abām kopā mitinās vēl trīs puiši. Kā smejas Aija, uzmanību jau pievēršot, bet viņa pagaidām dzīvo sev. Latvijā viņa atgriezīsies vien kā viešņa.

“Man jau tai Latvijā nav ko darīt. Puisis grib, lai viņa dēļ atgriežos, bet es jau vienreiz tādu kļūdu pieļāvu. Vairs ne.

Te, Nīderlandē, savu istabu jau esmu smalki iekārtojusi. Ko man tai Latvijā darīt? Negribu tikai atbraukt naudu notērēt. Bet gan jau atgriezīšos uz kādiem svētkiem vai, kas zina, kādu TV projektu,” intrigu uzkurina Aija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm