tv3.lv

Mākslinieks Kašers Bejonses koncertā piedzīvojis dvēseles orgasmu

25. jūnijā mākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti devās uz Stokholmu, kur “Friends” arēnā apmeklēja sava elka, iedvesmas avota dziedātājas Bejonse koncertu. Koncerta laikā vīrietis portālā “Instagram” publiskoja neskaitāmus video, parādot faniem, ka apmeklē koncertu, cik sajūsmināts viņš ir.

2018. gada 26. jūnijā 15:40

Portālā “Instagram” Kašers raksta, ka dziedātāja Bejonse ir viņa dzīves iedvesmas avots. Sabiedrībā zināmā persona dziedātāju apbrīnojis ne tikai mākslinieciski, skatuviski, vokāli un fiziski, bet arī viņas menedžmenta, mārketinga, biznesa spēju, bet arī radošās izpausmes dēļ. Pasaules slavenība vīrieša acīs ir mākslinieciska izcilība un perfekcija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms koncerta vīrietis vēl bija 100 procenti pārliecināts, ka dejos, dziedās līdzi visām dziesmām. Mācījās vārdus, gatavojās, bija iedvesmas pilns dejot, tā it kā koncerts būtu visu laiku vislabākā ballīte. Viss izvērtās pavisam citādāk.

Visi man tuvàkie noteikti zin, ka @beyonce ir manas dzīves viens no iedvesmas avotiem! Es esmu viñu apbrīnojis ne tikai màksinieciski, skatuviski, vokàli un fiziski, bet arī viñas menedžmenta, màrketinga, biznesa apbrīnojamàs spèjas un radošàs izpausmes, vadot kompaniju #parkwoodentertainment ! Viña manàs acīs ir màkslinieciskà izcilība un perfekcija! Vakar, šī bilde tika uzñemta pirms koncerta, kad es vèl 100% biju pàrliecinàts, ka dejošu, dziedàšu viñas visàm dziesmàm līdzi ( jaaa, màcījos vàrdus, gatavojos ), kratīšos un tà bús visu laiku vislabàkà ballīte! Bet viss bija pavisam savàdàk! Es dzīvè esmu piedzīvojis tik tiešàm daudz, taču tàs sajūtas, atskanot pirmajiem dziesmas vàrdiem- es nevaru ieterpt vàrdos- pirmkàrt, man bija šoks par viñas balsi- dzīvajà tà ir 10 reizes spècīgàka un augstàka nekà liekas video ierakstos youtubè, otrkàrt- no viñas acīm nàk dieviškja energija! Es tur stàvèju púlī… muti pavèris… šoka stàvoklī… pilnīga un absolúta miera piepildīts un viss kas notika- gluži kà tàdà slow motion filmà! Man bija sajúta, ka es satiekos ar Dievu! Jo ir ok, ja reizi pa reizei visam kjermenim iziet cauri mazàs, patīkamàs skudriñas, bet 2h 30 min atrasties konstantà patīkamo skudriñu, tirpiñu izvirdumà- mans kermenis vnk WHAAAAAAT?? :))) praats vnk. Oooooommmgggg…. :))) Nopietni, man bija dvèseliskais orgasms pilnīgà miera stàvoklī… yaaaaaap……-skatoties, šokà atvèrtu muti, mirdzošàm acīm, atrodoties túkstošu trakojošu fanu ielenkumà! Tas ir viens no manas dzīves skaistàkajiem mirkliem! Viña ir loti īpašs cilvèks un esmu super happy, ka man palaimèjàs pieredzèt, piedzīvot viñas un Jay Z cilvècisko un màksliniecisko magiju! Paldies @notart.a par skaistàko dàvanu ever! Tas bija viens no mazajiem sapnīšiem bucket listè! ?❤ check! Gluži kà ar @ligaslibertesdejasteatris izràdèm- aizej uz vienu un iemīlies uz múžu, tàpat ar @beyonce – gribu vèl un vèl! Noteikti došos arī uz nàkamajàm tùrèm! eh… izteicos :)))) #beyonce #beyonceandjayz #beyonceconcert #ontheruntour #otr #amazing #concert #happy #magic #music #masterpieces #God #QueenB

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

“Dzīvē esmu piedzīvojis tik tiešām daudz, taču tās sajūtas, atskanot pirmajiem dziesmas vārdiem, nevaru ietērpt vārdos. Man bija šoks par viņas balsi, dzīvajā tā ir desmit reizes spēcīgāka un augstāka, nekā liekas videoierakstos. No viņas acīm nāk dievišķa enerģija! Stāvēju pūlī, muti pavēris, šoka stāvoklī,” koncertā piedzīvoto apraksta Kašers.

Kašeru pārņēma pilnīga un absolūta miera sajūta, gluži kā palēninātā filmā. Bijusi sajūta, ka viņš ir saticies ar Dievu. Mākslinieks uzskata, ir labi, ja reizi pa reizei ķermenim cauri iziet mazās, patīkamās skudriņas, bet divarpus stundas atrasties konstantā, patīkamo tirpiņu izvirdumā ir kas īpašs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nopietni, man pilnīgā miera stāvoklī bija dvēseliskais orgasms! Šokā atvērtu muti, mirdzošām acīm, atrodoties tūkstošu trakojošu fanu ielenkumā! Tas ir viens no manas dzīves skaistākajiem mirkļiem! Viņa ir ļoti īpašs cilvēks un esmu pārlaimīgs, ka man palaimējās piedzīvot viņas un Jay Z cilvēcisko un māksliniecisko maģiju,” raksta Kašers.

Biļeti uz Bejonses koncertu Kašeram uzdāvinājis viņa mīļotais vīrietis Arturs, kurš zinājis, cik īpaša dziedātāja ir Kašeram.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm