tv3.lv

Meitas burtiski ievelk tēti finišā! Armands Simsons Spānijā pievarējis īpaši smagu maratonu

Ja ar maratoniem “saslimst”, tad tas ir uz visiem laikiem. Tam spilgts apliecinājums ir arī TV personība un četru meitu tēvs Armands Simsons, kurš laikā, kamēr Latvijā valda ziema, ar ģimeni devies uz saulaino Spāniju, kur noskrējis vienu no grūtākajiem maratoniem dzīvē.

2019. gada 12. martā 17:10

“Grūti, šausmīgi, drausmīgi! Bet neviens, nekad nebija teicis, ka maratons ir pastaiga. Pirmais, ko sev pateicu finišā -nekad vairs! Bet galvenais, ko tagad jūtu vai, pareizāk, nejūtu ir antipātijas pret skriešanu,” sajūtas pēc skrējiena godīgi komentē Simsons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Četru meitu tēvs uz Barselonu devās marta sākumā kopā ar ģimeni, apvienojot patīkamo ar patīkamo – jauku atpūtu ar ģimeni un 42 kilometru pievarēšanu Zurich Marató Barcelona ietvaros.

Šis ir jau trešais noskrietais maratons Simsona kontā, un viņš neslēpj, ka “pēdējos 12 km reizes piecas gribējās nospļauties un nokrist kaut kur trases malā, raudāt un izmest visas botas ārā”.

Pieveikt distanci iedvesmojušas tieši meitiņas.

“Pēdējos divus finiša km mēs roku rokā ievilkām tēti finišā! Neprasiet par laiku! Jo īpaši tie, kuri nekad 42 nav noskrējuši. Šī ir viena no smagākajām cīņām ar sevi,” sniegumu komentē sportists, kurš maijā gatavs atkal to pašu distanci skriet Rīgā.

Šobrīd viņš atgūst spēkus, ar ģimeni baudot saulaino Barselonu, un ar skaistām fotogrāfijām palutina arī sociālo tīklu lietotājus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm