Mīlas trijstūris? Mairis dod atļauju Eglītei tikties arī ar Gunāru

32 komentāri
Mīlas trijstūris? Mairis dod atļauju Eglītei tikties arī ar Gunāru
F64

Šova ”Piecērt Eglītei” zvaigzne Līga Eglīte šobrīd nonākusi interesantā situācijā. Skaistule bauda SPA brīvdienas kopā ar šovā izvēlēto Mairi Daiļo Liepiņu, bet turpina uzturēt sakarus arī ar saimnieku Gunāru Sārtaputnu no Balviem, kurš joprojām cer uz Līgas sirdi. Sarunā ar Skaties.lv Mairis paziņo – viņam nav iebildumu!

Kā Skaties.lv atklāj Eglīte, viņa pēc šova turpina tikties ar Mairi, sazināties ar Gunāru un saņemt vēstules vēl no citiem pielūdzējiem ”Facebook”.

‘’Ar Gunāru mēs uzturam draudzīgu komunikāciju. Viņš mani aicina ciemos,’’ Skaties.lv paziņo Eglīte. Un viņa ir gatava aizbraukt!

Par to informēts arī Mairis, kurš neslēpj – viņu šī situācija absolūti nesatrauc! Viņš uzskata, ka Gunārs nav viņam konkurents, tāpēc Eglīte ar viņu droši var satikties.

‘’Es bez šaubām izkonkurēšu Gunāru, tur nav pat ko runāt. Ja jau es finālā uzvarēju, kāds tur vairs Gunārs,’’ smej Mairis. Līga šo situāciju uztver ar humoru – ja jau šova laikā randiņos viņa tikās ar vairākiem, kāpēc lai pēc šova tas nepaturpinātos?

‘’Cilvēki ir pieraduši, ka es varu iet uz randiņiem kaut vai ar pieciem vīriešiem uzreiz,’’ kopā ar Mairi iesoļojot ”Wellton Riverside SPA Hotel”, smejas Līga.

Reportāžu no pāra romantiskās atpūtas SPA baudi TE!

Mairim neesot iebildumu pret šādu attieksmi! ‘’Kamēr sākums, tas ir pieļaujams,’’ Līgas brīvību neierobežo Mairis.

32 komentāri